Reklama
reklama

Orlům chybělo v Záhřebu šest klíčových hráčů prohráli 2:1

Orlům chybělo v Záhřebu šest klíčových hráčů. Bylo to znát již od prvních minut, domácí na ledě dominovali, ovšem na Kacetla našli recept až na začátku druhé dvacetiminutovky. Své vedení o dvě a půl minuty později ještě navýšili. Znojmo bylo nebezpečné až v poslední desetiminutovce. Tlak vyústil v gól Jana Lattnera minutu a půl před sirénou. To však bylo vše, co se v Chorvatsku událo, Jihomoravané odjíždějí bez bodu.

Již v úvodní minutě se museli Orli bránit početní výhodě soupeře. Záhřeb v ní však nebyl nebezpečný, nedostal se ani k lepší střele. První velkou šanci si vytvořil až v sedmé minutě Zanoški, který zahrozil z brejku, ovšem Kacetl byl na střelu z kruhu připravený. Neuspěl ani Vedlin, jenž z bezprostřední blízkosti směroval kotouč mezi betony.

 

V osmnácté minutě se do sebe pustili Burke Henry a Liam Huculak. Znojemský hráč byl sice pasivnější a na led upadl jako první, pětiminutový trest jej však neminul. Záhřeb byl lepším celkem i nadále. Jeho tlak vyústil během přesilové hry v pětadvacáté minutě, kdy tečoval střelu od modré za záda brankáře Andy Sertich – 1:0. Orli se ještě nestihli oklepat z první branky a Kacetl už tahal z klece další kotouč. Zpoza branky vybruslil Jeffrey, našel najíždějícího Kyla Greentreea, který střelou z první navýšil vedení Chorvatů – 2:0.

 

Snížit mohl osamocený Strömberg, když vyslal tvrdou střelu z mezikruží, avšak Ouzas byl opět připraven. Hosté nevyužili ani následující přesilovku, a tak odcházeli do kabin po druhé siréně za nelichotivého stavu.

 

Na začátku třetí dvacetiminutovky se nejprve dostal do dobré šance Kostovič, když ujel znojemské obraně, ale Kacetl puk včas zachytil. Na druhé straně se neprosadili Jarůšek od modré ani Uram z kruhu. V pětačtyřicáté minutě se chtěl Liam Haculak znovu prát, tentokrát si vyhlédl Kyla Whartona. Orli si díky tomu zahráli přesilovku, ale Medveščak opět dobře bránil a svého soka k ničemu nepustil.

 

Deset minut před sirénou uzavřeli hosté soupeře v pásmu a dostali se k několika slibným střelám. Uram, Šeda ani Beroun však na Ouzase recept nenašli. Znojemští nadále svůj herní projev zlepšovali, chorvatské obraně několikrát přitopili a kýžené branky se dočkali až v devětapadesáté minutě, kdy obdržel křižnou přihrávku před branku Jan Lattner, jenž sebral brankáři Medveščaku čisté konto – 2:1. Do závěrečného náporu se již Jihomoravané nedostali, neboť třetinu dohrávali ve čtyřech.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Komentáře