Reklama
reklama

Orli v Třebíči ve čtvrtek prohráli, zápas byl předčasně ukončen

Na třebíčský led naskočili hokejisté Znojma ve velmi kombinované sestavě, přesto se již ve 4. minutě zásluhou Richarda Jarůška dostali do vedení. Horácká Slavia se z nevydařeného úvodu rychle oklepala a dvěma rychlými góly v rozmezí jedné minuty obrátila průběžný stav utkání na svou stranu. Orli ještě v závěru první dvacetiminutovky srovnali z hokejky Marka Urama.

Vstup do druhého dějství vyšel více domácím, kteří se opět dostali do jednogólového náskoku. Samotná druhá třetina však byla poznamenána hromadnou bitkou, po níž rozhodčí zápas předčasně ukončil.

 

Po úvodním oťukávání se tlačil do třebíčského brankoviště s kotoučem na holi Telesz. Záhy přihrál Šeda na kruh Richardu Jarůškovi a ten mířil z první přesně ke vzdálenější tyči. Třebíč mohla vyrovnat po vyloučení Škadry, Čuříkovu ránu zastavil Kacetl betonem, jen do znojemského brankáře mířil z druhé strany i Dolníček. Problémy měl Kacetl i po i po tečované Zdráhalově střele. Slámův projektil udržel v náruči, kotouč z hole Čuříka schoval do lapačky.

 

Čiliaka prověřil Bartoš, z kruhu pak Beránek. Po Dolníčkově přihrávce a následné kličce mířil Čuřík bez úspěchu z mezikruží mezi betony, když si ti dva jmenovaní vyměnili role, David Dolníček si Kacetla povodil a se zkušenostmi jemu vlastními zasunul kotouč podél betonu do branky. Když pak přihrál o třiatřicet vteřin později Marosz k tyči Davidu Ostřížkovi, domácí rázem vedli.

 

A Třebíč se tlačila do dalších šancí. Přidat branku mohl Křivohlávek, když se dostal do zakončení z mezikruží. V čase 18:14 byl vyloučen Komínek a příliš nechybělo Ostřížkově střele pod břevno. V poslední minutě první třetiny našel Beránek Marka Urama a ten s přehledem zamířil pod břevno – 2:2.

 

V úvodu druhého dějství přihrával Jarušek Šedovi, Čiliak se štěstím kotouč mířící ke vzdálenější tyči betonem vytěsnil. Z protiútoku mohl skórovat Marosz, Kacetl ho tváří v tvář vychytal. Dorážet se snažil ještě Burian, leč přes hustý předbrankový prostor to bylo značně obtížné. Třebíč tlačila i při následné přesilové hře. Pěknou souhru na jeden dotek předvedlo duo Čuřík – Dolníček, druhý jmenovaný mířil jen do znojemského brankáře.

Čiliaka prověřil Bořuta. Horácká Slavia byla však nadále aktivnější. Ujala se až střela Viléma Buriana z vrcholu kruhu, kotouč Kacetlovi vypadl z lapačky – 3:2. Když pak přenechal Čech puk Čuříkovi, vytáhl znojemský brankář efektní ukázkový semafor. Velkou brankovou příležitost spálil zblízka Uram. Tvrdě vypálil na druhé straně Zdráhal.

 

V pětatřicáté minutě se do sebe pustili obránci Stehlík s Dlapou, což mělo za následek hromadnou bitku všech hráčů na ledě. Následně se pozvaly i střídačky a utkání bylo v čase 34:35 rozhodčím Blechou ukončeno.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Radnice Brno-střed vypsala výzvu pro provozovatele kaváren, barů, restaurací a dalších podniků poskytujících občerstvení v městské části Brno-střed, aby umožnili využívat své toalety i kolemjdoucím...
23.02.2018 - 12:51
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Rekonstrukce silnic, uzavírky, opravy, výluky nebo i Velká cena. To vše zkomplikuje v následujících měsících brněnskou dopravu. Jak se s těmito problémy vypořádat co nejlépe řešil kraj spolu se...
23.02.2018 - 07:04
Plameny chatu zničily Foto: HZS JMK
V noci ze středy na čtvrtek hořela dřevěná chata v Brně-Bosonohách. Uvnitř našli hasiči ohořelé lidské torzo.
22.02.2018 - 12:28
Tramvaj Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Každý má občas "den blbec" a dělá chyby. Ať už je to zapříčiněné osobními důvody nebo se jen ráno vzbudil s bolestí hlavy. Co se ale stane, když takový den má zrovna řidič tramvaje a v...
22.02.2018 - 06:51
Pavel Navrátil vynikal vztahem k přírodě, citlivostí a smyslovostí malby a odvahou k technologickým experimentům, díky čemuž je řazen k důležitým osobnostem české malby 2. poloviny 20. století....
21.02.2018 - 20:11
Olympijský festival Brno Foto: MMB/ M. Schmerková
Dnes do Brna zavítají čeští olympijští reprezentanti, kteří se vrátili z Koreje. Návštěvníci olympijského festivalu tak budou mít šanci pozdravit bronzovou medailistku Evu Samkovou s jejími trenéry a...
21.02.2018 - 11:34
Komentáře