Reklama
reklama

Opravy kolejí v ulicích Veveří a Horova zastaví provoz tramvají

Z důvodu opravy tramvajové tratě bude od 7 hodin v sobotu 23. června do 21 hodin neděle 24. června přerušen provoz tramvají na ulicích Kounicova, Veveří a Horova. Jezdit zde budou náhradní autobusy dvou linek.

Linka číslo 3 bude jezdit pouze v úseku Židenice, Stará osada – Česká. Náhradní dopravu zajistí linka x3 na trase Česká – Tábor – Vozovna Komín. V době od 9 do 19 hodin pojedou autobusy až do zastávky Bystrc, Přístaviště.

 

Linky číslo 12 a 13 budou jezdit pouze v úseku Komárov, respektive Juliánov – Hlavní nádraží – Česká. Dále pojedou autobusy náhradní dopravy linky x13 po trase Česká – Klusáčkova – Technologický park.

 

Autobusy noční linky 89 pojedou s ohledem na pracoviště v křižovatce Veveří a Mučednická po objížďce ulicemi Minskou a Královou.

 

Vzhledem ke změnám v obězích vozidel není možné na linkách 3, 12 a 13 zajistit odjezdy nízkopodlažních vozidel garantovaných v jízdním řádu symbolem vozíčku. Zastávky Grohova, Kounicovy koleje, Rosického náměstí, Technologický park jsou přeloženy na sousední komunikace (ulice). Autobusy linky x3 mají zastávky v úseku Vozovna Komín – Přístaviště na přilehlé komunikace mimo tramvajové těleso.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře