Reklama
reklama

Oprava kolejí zastaví provoz tramvají na Renneské ulici a v Bystrci

Na první dva listopadové víkendy připravil Dopravní podnik města Brna opravu kolejí v Bystrci. Na ulici Renneské a Hlinkách bude probíhat v pracovní dny večerní broušení kolejí.

Výluka Bystrc

Z důvodu prací při údržbě tramvajové tratě bude od soboty 3.října ranních výjezdů do neděle 4.října 16 hodin přerušena tramvajová doprava v úseku Vozovna Komín – Bystrc, Ečerova.

 

Tramvaje linek 1 a 3 budou ve směru z centra ukončeny v zastávce Vozovna Komín. Náhradní dopravu zajistí mimořádná autobusová linka x1 na trase Vozovna Komín – Zoo – Přístaviště – Ečerova. V úseku Vozovna Komín – Zoo budou autobusy zastavovat na komunikaci u tratě, v úseku Zoo – Ečerova na zastávkách náhradní dopravy.

 

Výluka Renneská

Z důvodu broušení kolejí v ulici Renneské bude v úterý 6.listopadu od 20.30 hodin do ukončení provozu vyloučena tramvajová doprava na této ulici – jednosměrně v úseku Krematorium – Nové Sady.

 

Tramvaje linky 8 budou ve směru do centra odkloněny ulicí Vídeňskou a Hybešovou. V úseku Celní – Vojtova – Hlavní nádraží bude zavedena náhradní doprava, která bude zastavovat na zastávkách náhradní dopravy – přilehlých komunikacích.

 

Výluka tramvají na Hlinkách

Z důvodu broušení kolejí dojde také k jednosměrnému přerušení tramvajové dopravy na Hlinkách, a to ve středu 7.11. a ve čtvrtek vždy od 20.30 hodin do ukončení provozu.

 

Linka 1 bude v úseku Vozovna Komín – Nové sady odkloněna ulicí Horovu, Minskou, Veveří a Husovou V úseku Vozovna Komín – Pisárky – Mendlovo nám. – Hlavní nádraží pojedou náhradní autobusy.

 

Prodloužení výluky v Bohunicích

Z důvodu prací na inženýrských sítích je prodloužen termín uzavírky ulic Lány a Vyhlídalova v Bohunicích. Z tohoto důvodu i nadále jezdí linky 50 a 96 v úseku Gruzínská – Humenná odklonem přes zastávky Ukrajinská a Běloruská. Zastávka Vyhlídalova je bez obsluhy.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře