Reklama
reklama

Opilý lupič překvapil pokladní v bance. Želízka mu na rukou zaklapla za 15 minut

Pobočku České spořitelny v Křídlovické ulici v Brně vyloupil v pátek pětačtyřicetiletý muž. Policie ho i s penězi dopadla během čtvrthodiny. Zloděj byl opilý, nadýchal 1,8 promile. Za ozbrojenou loupež mu nyní hrozí až 14 let ve vězení.

S lístečkem na kterém hrozil pokladní násilím, přistoupil muž v poledne v pokladně. „Muž požádal o vydání peněz z pokladny tak, že podal jedné z pracovnic lísteček se vzkazem, v němž hrozil útokem,“ potvrdila mluvčí policie Andrea Straková.

 

Když mu pokladní vydala větší finanční částku, odešel. Policie ale okamžitě dostala od přepadených žen popis muže a během patnácti minut muže v ulicích Brna zadržela. Měl u sebe airsoftovou pistoli a nůž. Nadýchal 1,8 promile alkoholu.

 

Při přepadení nebyl nikdo zraněn. Kolik peněz si muž odnesl, policie ani Česká spořitelna z taktických důvodů neuvedly.

 

Pobočka na Křídlovické ulici, která včera zůstala zavřená, se terčem lupiče nestala poprvé. Loni ji vyloupili nejméně dvakrát. Například muž z České Třebové, který do banky přijel na kole a s granátem v ruce a celou hotovost na útěku poztrácel. Nakonec ho tížilo svědomí a sám se přihlásil na policii.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře