Reklama
reklama

Opilá žena povalila automat na žvýkačky a hrozila obsluze. Strážníci ji zklidnili

Personál restaurace v Křenové ulici včera slovně napadala šestatřicetiletá žena. Přivolaná hlídka se od svědků dozvěděla, že si Brňanka brala různé alkoholické nápoje zaplacené a poskytnuté ostatními hosty a rychle se opila.

Poté co se opila, upadla na automat na žvýkačky, poškodila jej a kulaté pamlsky se rozkutálely po podlaze podniku. Strážníci ženu vyzvali, aby přestala být agresivní vůči personálu. Protože žena neuposlechla a hrozilo napadení obsluhy, použili hmaty a chvaty a přivolali sanitku záchytky. Přes operační středisko vyrozuměli majitele automatu na žvýkačky. Ten hlídce sdělil, že nepožaduje úhradu škody. Strážníci pak asistovali při převozu ženy na protialkoholní stanici a podezření na přestupky proti veřejnému pořádku a občanskému soužití předali správnímu orgánu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře