Reklama
reklama

Opilá žena nabízela policistům sex a pak začala rozdávat rány a kousat

Nejprve nabídky sexuální praktiky a pak facky se dočkali policisté, kteří v Brně odváželi na záchytku opilou devětadvacetitetou ženu. Skončila v poutech a je podezřelá z trestného činu násilí proti úřední osobě.

Na silně podnapilou ženu, která se válela na zemi v blízkosti restaurace v ulici Šelepově, upozornil policii člověk přes tísňovou linku 158. Přivolaná hlídka se na místě rozhodla, že nejbezpečnější bude převoz ženy do protialkoholní záchytné stanice. Ženu odvážela za asistence policistů sanita. Při převozu se ale žena začala chovat agresivně.

 

„Nejprve se dotazovala policisty, zda má zájem o určitou sexuální praktiku. Jeho negativní odpověď ji zřejmě rozzuřila a policistu nečekaně udeřila do obličeje. Poté začala kolem sebe nepříčetně kopat. Zpacifikovat ženu v prostoru sanitky ale nebyla jednoduchá práce. Opilá žena se navíc aktivně bránila a jednoho policistu pokousala,“ popsala mluvčí policie Andrea Straková.

 

Nakonec žena skončila v poutech. Při dechové zkoušce přístroj ukázal hodnotu dvě a půl promile alkoholu, žena tak střízlivěla na záchytce. Policejní komisař jí sdělil podezření z trestného činu a za její jednání jí může hrozit až čtyřleté vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře