Reklama
reklama

Opilá žena nabízela policistům sex a pak začala rozdávat rány a kousat

Nejprve nabídky sexuální praktiky a pak facky se dočkali policisté, kteří v Brně odváželi na záchytku opilou devětadvacetitetou ženu. Skončila v poutech a je podezřelá z trestného činu násilí proti úřední osobě.

Na silně podnapilou ženu, která se válela na zemi v blízkosti restaurace v ulici Šelepově, upozornil policii člověk přes tísňovou linku 158. Přivolaná hlídka se na místě rozhodla, že nejbezpečnější bude převoz ženy do protialkoholní záchytné stanice. Ženu odvážela za asistence policistů sanita. Při převozu se ale žena začala chovat agresivně.

 

„Nejprve se dotazovala policisty, zda má zájem o určitou sexuální praktiku. Jeho negativní odpověď ji zřejmě rozzuřila a policistu nečekaně udeřila do obličeje. Poté začala kolem sebe nepříčetně kopat. Zpacifikovat ženu v prostoru sanitky ale nebyla jednoduchá práce. Opilá žena se navíc aktivně bránila a jednoho policistu pokousala,“ popsala mluvčí policie Andrea Straková.

 

Nakonec žena skončila v poutech. Při dechové zkoušce přístroj ukázal hodnotu dvě a půl promile alkoholu, žena tak střízlivěla na záchytce. Policejní komisař jí sdělil podezření z trestného činu a za její jednání jí může hrozit až čtyřleté vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Komentáře