Reklama
reklama

Olympia Brno zve na program pro děti se společností LEGO

Pro rok 2012 připravila společnost LEGO sérii turnajů, které se odehrají v České republice i v zahraničí. O tomto víkendu se tak děti mohou stát (alespoň na chvíli) Mistry bojových umění Spinjitzu.

Společnost LEGO se již 50 let snaží přinášet radost, zábavu a hru pro děti i dospělé všech věkových kategorií, napříč světadíly. Miliardy kostiček byly vyrobeny, milióny rozesmátých dětí postavily statisíce modelů ze stavebnice LEGO. V roce 2011 společnost LEGO® uvedla novou řadu Ninjago, která se okamžitě stala hitem.

Protože LEGO stavebnice v první řadě povzbuzují dětskou kreativitu a fantazii, je celý Ninjago projekt o volnosti tvoření i daných pravidlech hry. Děti tak samy budou během dne stavět své spinnery, se kterými pak postupně v turnajích budou podstupovat vzájemné bitvy a zápasy. Z každé řady bojovníků pak vzejde konečný vítěz. Souboje budou probíhat celý víkend.

 

Děti si mohou svoje spinnery během dne měnit, přestavovat a účastnit se mnoha turnajů. V sázce je pak titul Mistr bojových umění Spinjitzu. Bojovat se bude v sobotu a neděli 8. a 9. září 2012 v nákupním a zábavním centru Olympia Brno. Kromě turnajů čeká na nejmenší stavitele LEGO DUPLO zóna a na všechny velká soutěž.
Děti mohou vyhrát zájezd pro 2 osoby do LEGOLANDU od CK Neckermann. Stačí odpovědět na tři otázky a v neděli v 17.00 hodin bude vylosován výherce. Celým programem pak provází moderátor. Všechny rodiče a jejich děti tedy zveme o víkendu 8. a 9. září do nákupního a zábavního centra Olympia Brno.Vstup je zdarma.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře