Reklama
reklama

Olympia Brno zve na program pro děti se společností LEGO

Pro rok 2012 připravila společnost LEGO sérii turnajů, které se odehrají v České republice i v zahraničí. O tomto víkendu se tak děti mohou stát (alespoň na chvíli) Mistry bojových umění Spinjitzu.

Společnost LEGO se již 50 let snaží přinášet radost, zábavu a hru pro děti i dospělé všech věkových kategorií, napříč světadíly. Miliardy kostiček byly vyrobeny, milióny rozesmátých dětí postavily statisíce modelů ze stavebnice LEGO. V roce 2011 společnost LEGO® uvedla novou řadu Ninjago, která se okamžitě stala hitem.

Protože LEGO stavebnice v první řadě povzbuzují dětskou kreativitu a fantazii, je celý Ninjago projekt o volnosti tvoření i daných pravidlech hry. Děti tak samy budou během dne stavět své spinnery, se kterými pak postupně v turnajích budou podstupovat vzájemné bitvy a zápasy. Z každé řady bojovníků pak vzejde konečný vítěz. Souboje budou probíhat celý víkend.

 

Děti si mohou svoje spinnery během dne měnit, přestavovat a účastnit se mnoha turnajů. V sázce je pak titul Mistr bojových umění Spinjitzu. Bojovat se bude v sobotu a neděli 8. a 9. září 2012 v nákupním a zábavním centru Olympia Brno. Kromě turnajů čeká na nejmenší stavitele LEGO DUPLO zóna a na všechny velká soutěž.
Děti mohou vyhrát zájezd pro 2 osoby do LEGOLANDU od CK Neckermann. Stačí odpovědět na tři otázky a v neděli v 17.00 hodin bude vylosován výherce. Celým programem pak provází moderátor. Všechny rodiče a jejich děti tedy zveme o víkendu 8. a 9. září do nákupního a zábavního centra Olympia Brno.Vstup je zdarma.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Komentáře