Reklama
reklama

Obchod nabídl peníze za chycení zlodějů

Deset tisíc korun nabídli majitelé prodejny se značkovým oblečením pro teenagery Nugget Store tomu, kdo pozná dva zloděje, kteří jim loni v listopadu vykradli prodejnu v obchodním centu Campus Square v Bohunicích. 

Brno -Video z bezpečnostních kamer parkoviště umístila firma na server Youtube poté, co se majitelé od vyšetřovatele případu dozvěděli, že policie další prověřování případu kvůli nedostatku důkazů odkládá. Zloděje pojmenovali Vostrý Bidlo a Čórka Ksicht.

 

Na parkoviště obchodního centra přijeli mladíci 19. listopadu asi v deset hodin večer v bílé škodě Felicie s tuningovými doplňky. Na zloděje se chovali velice neopatrně. „Obcházeli okolo obchodu asi hodinu a půl. Popojížděli po parkovišti, nahlíželi do výlohy. Vůbec se nemaskovali a dokonce se v klidu dívali do kamer bezpečnostní agentury, která parkoviště hlídá,“ popsal podivné chování zlodějů jednatel firmy Martin Košák. 

 

Při loupeži přišli v obchodě o zboží za více než sto tisíc korun. Video vidělo během 24 hodin přes sedm tisíc lidí. „Ukradené zboží se nám už s největší pravděpodobností nevrátí, na slíbené odměně spíš proděláme. Ale chtěli jsme zkusit, jestli ty dva zloděje někdo pozná,“ vysvětlil Košák.

 

Firmě se už ozvalo osm svědků. „Jejich tipy míří do stejných řad. Kontaktovali jsme proto dnes po poledni vyšetřovatele a všechny tipy mu předali. Ostatní vyšetřování necháme na policii,“ dodal Košák.

 
Svědci, jejichž informace povedou k odhalení pachatelů, se již mohou těšit na slíbenou odměnu deseti tisíc korun. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře