Reklama
reklama

Nové karty pro absolventy umožní přístup ke studentským výhodám

Novou službu pro své absolventy zavádí Masarykova univerzita. Nabízí jim zachování některých studentských výhod, a to s pomocí Karty absolventa. Díky ní budou mít bývalí úspěšní studenti například přístup do knihoven a k elektronickým databázím univerzity.

Kromě přístupu do knihoven získají její uživatelé i slevu na publikace univerzitního nakladatelství, výhodnější cenu u jazykových kurzů pořádaných MU nebo levnější vstupné do Moravské galerie či Mendelova muzea. Výhodnější ceny budou mít díky Kartě absolventa také v některých restauracích.

 

„Řada absolventů se právě na možnosti přístupu do knihoven a na další výhody opakovaně ptala, proto jsme se rozhodli zavést pro ně novou službu,“ uvedla Adéla Bódiová z odboru vnějších vztahů a marketingu Masarykovy univerzity. Dodala, že kartu mohou absolventi získat přes Obchodní centrum Masarykovy univerzity za jednorázový poplatek 250 korun. Informace o kartě a nabízených výhodách pak naleznou na internetových stránkách univerzity. 

 

Masarykova univerzita má téměř 160 tisíc absolventů. U příležitosti 90. výročí svého založení v roce 2009 vytvořila prostor pro jejich setkávání – Absolventskou síť. Jejím prostřednictvím mohou absolventi obnovit spojení se svými přáteli ze studií, nebo zjistit, co nového se v absolventském světě chystá. V současnosti je v Absolventské síti zaregistrováno přes 5600 bývalých studentů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Komentáře