Reklama
reklama

Nejsympatičtější studentkou se stala Kateřina Müllerová z Mendelovy univerzity

Již sedmnáctou Miss Academia volila porota tento týden v Městském divadle ve Zlíně. První místo si vybojovala Martina Palacká, studující obor všeobecná sestra na Fakultě humanitních studií ve Zlíně a první vicemiss se stala brněnská studentka Kateřina Müllerová, která si odnesla i titul Miss Academia Sympatie.

Vítězka z Kroměřížska získala také ocenění Miss Academia Online a za druhou vicemiss vybrali porotci studentku lékařské fakulty v Olomouci Moniku Šarajovou. Volbě předcházela řada castingů a roadshow. Letos se do soutěže přihlásilo více dívek než loňských šest set třicet pět.

 

Vyhrát sice mohla jenom jedna, ale všechny finalistky se společně ještě ukážou na módní přehlídce v říjnu. Na sobě budou mít neobvyklé modely připomínající ovoce (tvarem, barvou nebo příchutí) od mladých návrhářů.

 

V letošním ročníku Miss Academia soutěžila za Brno i studentka Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity devatenáctiletá Martina Hlavničková.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře