Reklama
reklama

Nejsympatičtější studentkou se stala Kateřina Müllerová z Mendelovy univerzity

Již sedmnáctou Miss Academia volila porota tento týden v Městském divadle ve Zlíně. První místo si vybojovala Martina Palacká, studující obor všeobecná sestra na Fakultě humanitních studií ve Zlíně a první vicemiss se stala brněnská studentka Kateřina Müllerová, která si odnesla i titul Miss Academia Sympatie.

Vítězka z Kroměřížska získala také ocenění Miss Academia Online a za druhou vicemiss vybrali porotci studentku lékařské fakulty v Olomouci Moniku Šarajovou. Volbě předcházela řada castingů a roadshow. Letos se do soutěže přihlásilo více dívek než loňských šest set třicet pět.

 

Vyhrát sice mohla jenom jedna, ale všechny finalistky se společně ještě ukážou na módní přehlídce v říjnu. Na sobě budou mít neobvyklé modely připomínající ovoce (tvarem, barvou nebo příchutí) od mladých návrhářů.

 

V letošním ročníku Miss Academia soutěžila za Brno i studentka Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity devatenáctiletá Martina Hlavničková.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Komentáře