Reklama
reklama

Nejsympatičtější studentkou se stala Kateřina Müllerová z Mendelovy univerzity

Již sedmnáctou Miss Academia volila porota tento týden v Městském divadle ve Zlíně. První místo si vybojovala Martina Palacká, studující obor všeobecná sestra na Fakultě humanitních studií ve Zlíně a první vicemiss se stala brněnská studentka Kateřina Müllerová, která si odnesla i titul Miss Academia Sympatie.

Vítězka z Kroměřížska získala také ocenění Miss Academia Online a za druhou vicemiss vybrali porotci studentku lékařské fakulty v Olomouci Moniku Šarajovou. Volbě předcházela řada castingů a roadshow. Letos se do soutěže přihlásilo více dívek než loňských šest set třicet pět.

 

Vyhrát sice mohla jenom jedna, ale všechny finalistky se společně ještě ukážou na módní přehlídce v říjnu. Na sobě budou mít neobvyklé modely připomínající ovoce (tvarem, barvou nebo příchutí) od mladých návrhářů.

 

V letošním ročníku Miss Academia soutěžila za Brno i studentka Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity devatenáctiletá Martina Hlavničková.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Komentáře