Reklama
reklama

Nehody komplikují dopravu v Brně, dvě místa jsou zcela neprůjezdná

Namrzlé silnice a sníh komplikují i ve středu ráno dopravu v Brně. V ulici Tuřanka ve Slatině se navíc propadla silnice, pod asfaltem je šestimetrový kráter. Místo je neprůjezdné Autobusy linky 78 a trolejbusy linky 31 městské hromadné dopravy místo nehody objíždí.

Nehoda ve Slatině se stala už o půlnoci, policie ulici uzavřela a odklání dopravu.

 

S další nehodou a uzavřenou silnicí musí řidiči počítat na silnici u obce Ostopovice. Mezi Ostopovicemi a Moravany se srazila dvě auta a místo je nyní  neprůjezdné. Auta bourala také v ulicích Erbenova, Tržní a Vídeňská, všechna tato místa jsou s opatrností průjezdná.

 

V Brně dnes meteorologové hlásí teplotu od mínus dvou stupňů až do nuly. V odpoledních hodinách mezi 14. a 16. hodinou by také mohlo začít drobně sněžit.

 

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře