Reklama
reklama

Na zápasu Zbrojovky Brno se Spartou zkolaboval na tribuně malý chlapec

Drama se při včerejším utkání Zbrojovky se Spartou neodehrávalo jen na trávníku, ale bohužel také přímo v hledišti. Na tribuně H zkolaboval po 22. hodině jedenáctiletý chlapec a potřeboval okamžitou pomoc lékařů.

V době nešťastné události byla mobilní síť značně vytížená a tak měl chlapcův otec štěstí v neštěstí, že přímo v sektoru v jeho blízkosti hlídalo bezpečnost fanoušků několik členů Jednotky operativního zásahu brněnských strážníků. "Ti přes radioprovoz okamžitě přivolali tým zdravotníků s nosítky a ještě před příjezdem jim vytvořili koridor pro nosítka. Jak totiž strážníci zjistili, chlapec prodělal operaci srdce a bylo proto nezbytné zajistit mu lékařskou péči co nejdříve," uvedl mluvčí strážníků Jaub Ghanem.

 

Záchranáři se skutečně v sektoru objevili během několika okamžiků, a poté společně se strážníky i státními policisty nejrychlejší cestou opustili stadion a převezli chlapce do nemocnice.

 

Po bezpečnostní stránce se utkání klíčové pro oba týmy obešlo bez incidentu. Hlídky strážníků i policistů monitorovaly vytipovaná místa ve městě až do brzkých ranních hodin.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře