Reklama
reklama

Na zápas Zbrojovky s Baníkem se chystají i policisté a strážníci

Desítky policistů i strážníků se připravují na dnešní fotbalové utkání mezi domácí Zbrojovkou a hostujícím Baníkem Ostrava. Souboj těchto dvou týmů je kvůli agresivním fanouškům vždy vnímán jako rizikový.

Policisté budou hlídat okolí stadionu při samotném zápase, ale i po jeho skončení. Kvůli předpokládaným výtržnostem fanoušků vyrazí do ulic pořádková policie, dopravní i kriminální služba a členové antikonfliktního týmu. „Akci doplníme o speciální monitorovací auto vybavené kamerami. Pokud nastanou větší problémy, je připravený k vzletu i vrtulník letecké služby," konstatovala mluvčí policie Petra Vedrová.
Na zásahu spolupracují i brněnští strážníci. „Pokud budou nějaké komplikace, jsme připravení v ulicích oddělit fanoušky od kolemjdoucích. Kontrolovat budeme kromě okolí stadionu v Srbské ulici i například hlavní vlakové nádraží," ubezpečil mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře