Reklama
reklama

Na Výstavišti odstartují veletrhy módy a obuvi

Již v neděli 19.8. startuje další ročník oblíbených veletrhů Styl a Kabo. Na veletrhu bude téměř 400 vystavovatelů, lákadlem jsou například módní přehlídky a doprovodné výstavy.

Veletrh módy STYLje obchodně komerčním vrcholem módního průmyslu pro trh České republiky, Slovenska a zemí východní Evropy již od roku 1993. 278 Vystavovatelů z více než 20 zemí světa zde nabízejí a předvádějí obchodníkům a nákupčím nové kolekce na příští sezony v jednotlivých branžích (klasická móda, volnočasová móda, dětská a těhotenská móda, spodní prádlo/plavky).

 

Pravidelně jsou zde zastoupeny i formou profesionálních módních přehlídek kolekce českých a evropských osobností módní tvorby i nastupující generace návrhářů (soutěž TOP STYL DESIGNER). V rámci bohatého doprovodného programu, mohou obchodníci shlédnout nabízené kolekce formou kvalitních módních přehlídek. Součástí veletrhu STYL je i nabídka bižuterie a oděvních doplňků. Veletrh STYL je podporován společností Igedo Company Düsseldorf.

 

Veletrh obuvi KABOje nejprestižnější odborná přehlídka produkce českých a zahraničních výrobců obuvi, koženého zboží a doplňků v České a Slovenské republice. Prezentují se nejen výrobci obuvi a kožených doplňků, ale i většina "světových značek" prostřednictvím tuzemských distributorů . Spolupracujícím partnerem veletrhu KABO je veletrh obuvi GDS mateřské společnosti Messe Düsseldorf.

 

Jako každoročně patří k veletrhům Styl a Kabo módní přehlídky kolekcí vystavovatelů. V pavilonu P proběhnou vždy v 11 a 16 hodin přehlídky kolekcí dámské a pánské módy. Těšit se můžete na značky Geisha, Moděva nebo Sanu Babu. V 10 a 15 hodin proběhnou zase přehlídky kolekcí prádla, plavek, županů a punčochového zboží.

 

Mezi speciální přehlídky bude patřit Power of Design v neděli 19.8. ve 13 hodin – inspirativní kolekce nejvýznamnějších návrhářů z ČR, Slovenska a Polska. V pondělí ve 13 hodin se pak uskuteční přehlídka kolekce dámského a pánského spodního prádla a plavek pro sezónu jaro/léto 2013. Předváděcí tým doplní také tři významné osobnosti českého modelingu – Agáta Hanychová, Tereza Fajksová a Miroslav Kolenyak.

 

Mezi doprovodné odborné expozice a výstavy bude v letošním roce v Pavilonu P patřit inspirativní výstava modelů kostýmů z 30.-90. Let 20. Století, kdy je partnerem Muzeum města Brna. Návštěvníci se seznámí také s ruční a strojovou výrobou rukavic, výrobou bižutérních výrobků nebo s historií čtyřiceti předchozích ročníků tohoto veletrhu.

 

V rámci soutěží se letos můžete těšit na nedělní  Vyhlášení výsledků 6. ročníku soutěže mladých designérů obuvi a kožené galanterie o Cenu Nadace Jana Pivečky a předání ocenění „Česká kvalita“, „Žirafa“ – zdravotně nezávadná dětská obuv" nebo na Vyhlášení výsledků soutěže TOP MODEL - o nejlepší výrobek obuvi, která proběhnou vždy v 15 hodin.
 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře