Reklama
reklama

Na trati u Blanska zemřel muž. Přenášel přes koleje kolo

K železniční tragédii vyjížděli v pondělí v podvečer blanenští policisté k trati z Brna na Českou Třebovou. Nedaleko železničního přejezdu v městské části Blanska, v Dolní Lhotě, srazil vlak muže, který přenášel přes koleje jízdní kolo modré barvy. Pravděpodobně si tak krátil cestu.

"Muž ve věku mezi 50 a 60 lety, jehož totožnost policisté zjišťují, svých zraněním na místě podlehl. V době nehody na sobě měl černou bundu a černé kalhoty, pod bundou modrou flanelovou košili s bílými kostkami. Pokud by někdo muže odpovídajícího popisu postrádal, prosíme aby se ozval na linku 158," uvedla mluvčí policie Iva Šebková. Co bylo přesnou příčinou neštěstí, kriminalisté šetří. Provoz na jedné z kolejí železniční tratě byl při vyšetřování zastaven, po druhé koleji jezdily vlaky sníženou rychlostí.    

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře