Reklama
reklama

Na poliklinice v Líšni opravují okna. Někteří lékaři neordinují

Již třetí desítku let slouží lidem z Líšně poliklinika na Horníkově ulici. V době, kdy je jim nejhůř a trápí je zdravotní problémy, hledají pomoc u lékařů na této poliklinice. Uplynulá léta ale poznamenala toto zdravotnické zařízení, a tak nastal čas budovu ozdravit a omladit. Rekonstrukční práce budou trvat pravděpodobně do konce dubna, ordinace některých lékařů budou mimo provoz.

V polovině ledna byla zahájena první etapa rekonstrukce polikliniky spočívající ve výměně oken. "Původní otvorové výplně byly již ve velmi špatném stavu a je tedy nutná jejich výměna za moderní, plastová, šestikomorová okna. Nebylo možné realizovat tyto práce v jinou dobu, proto se omlouváme všem občanům, kteří budou v této době potřebovat služby nabízené na poliklinice, že se jim může stát, že zrovna ten lékař, jehož služby potřebují, bude několik dnů mimo provoz," upozorni místostarosta Líšně Jiří Janištin. Před návštěvou polikliniky by si lidé měli telefonicky prověřit, zda patřičný lékař v ten den ordinuje.

Líšeňská radnice také pracuje na přípravě další etapy rekonstrukce, která bude spočívat v rekonstrukci střechy a teras a také v zateplení celého obvodového pláště. Poliklinika tak dostane novou tvář. "Druhá etapa bude zahájena možná ještě v tomto roce, nejpozději v roce příštím," dodal místostarosta Janištin.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Křik a rány ozývající se z královopolských ulic probudily v pátek kolem třetí hodiny ráno tamní obyvatele a obrátili se na linku 156.
12.08.2018 - 07:34
Komentáře