Reklama
reklama

Na nové parkoviště navedou strážníci diváky i při Českých hokejových hrách

Složité dopravní situaci v okolí brněnské Kajot arény opět odlehčí hlídky městské policie, které během všech tří hracích dnů Českých hokejových her navedou fanoušky na parkoviště ve Vojtově ulici. Nová plocha, která podstatně zlepšila parkování pro diváky hokejových zápasu i dalších sportovních a kulturních akcí na stadionu, slouží od loňského prosince a nabízí v určených časech čtyři sta bezplatných parkovacích míst. Využít ji bude možné i během české části Euro Hockey Tour, rovněž nazývané jako neoficiální mistrovství Evropy v hokeji.

"Strážníci budou na příjezd diváků připraveni ve čtvrtek při utkání českého týmu s Finskem, v sobotu při duelech Česka se Švédskem i Ruska s Finskem, ale také v neděli po dobu atraktivního severského derby Švédsko – Finsko a tradičně vypjatého měření sil mezi Českem a Ruskem," uvedl mluvčí policie Jakub Ghanem.

 

Ulice Vojtova leží při pohledu z Křídlovické za mostem přes řeku Svratku. Aby byla kapacita nové parkovací plochy plně využitá, budou řidičům při příjezdu k jednotlivým stáním pomáhat strážníci městské policie. Parkoviště je otevřené vždy dvě hodiny před začátkem vybrané akce a opustit jej je nutné nejpozději jednu hodinu po ukončení akce. V případě nedodržení časového rozmezí nebo jiných komplikací mohou řidiči volat tísňovou linku městské policie na čísle 156.

 

Nové parkoviště pro návštěvníky Kajot arény zajistilo statutární město Brno, Brněnské komunikace, Městská policie Brno, Policie ČR a HC Kometa Brno.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře