Reklama
reklama

Na nové parkoviště navedou strážníci diváky i při Českých hokejových hrách

Složité dopravní situaci v okolí brněnské Kajot arény opět odlehčí hlídky městské policie, které během všech tří hracích dnů Českých hokejových her navedou fanoušky na parkoviště ve Vojtově ulici. Nová plocha, která podstatně zlepšila parkování pro diváky hokejových zápasu i dalších sportovních a kulturních akcí na stadionu, slouží od loňského prosince a nabízí v určených časech čtyři sta bezplatných parkovacích míst. Využít ji bude možné i během české části Euro Hockey Tour, rovněž nazývané jako neoficiální mistrovství Evropy v hokeji.

"Strážníci budou na příjezd diváků připraveni ve čtvrtek při utkání českého týmu s Finskem, v sobotu při duelech Česka se Švédskem i Ruska s Finskem, ale také v neděli po dobu atraktivního severského derby Švédsko – Finsko a tradičně vypjatého měření sil mezi Českem a Ruskem," uvedl mluvčí policie Jakub Ghanem.

 

Ulice Vojtova leží při pohledu z Křídlovické za mostem přes řeku Svratku. Aby byla kapacita nové parkovací plochy plně využitá, budou řidičům při příjezdu k jednotlivým stáním pomáhat strážníci městské policie. Parkoviště je otevřené vždy dvě hodiny před začátkem vybrané akce a opustit jej je nutné nejpozději jednu hodinu po ukončení akce. V případě nedodržení časového rozmezí nebo jiných komplikací mohou řidiči volat tísňovou linku městské policie na čísle 156.

 

Nové parkoviště pro návštěvníky Kajot arény zajistilo statutární město Brno, Brněnské komunikace, Městská policie Brno, Policie ČR a HC Kometa Brno.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře