Reklama
reklama

Na koupališti Riviéra se letos budou navíc promítat filmy pod širým nebem

Milovníci letních kin a projekcí pod širým nebem si letos v létě přijdou v Brně na své. Provoz zahájí velkokapacitní kino na koupališti Riviéra, které nabídne i aktuální premiéry filmů. "Na film se tam může přijít podívat i více než 800 diváků," řekla ředitelka Turistického a informačního centra Petra Kačírková.

Promítání na Riviéře začne 21. června a nabídne 72 projekčních večerů. Otevírací doba kina bude navazovat na otevírací dobu koupaliště. Do hlediště se vejde 500 až 800 lidí na lavičkách a další na dekách. "Pro diváka je zřejmě největší plus, že můžeme promítat premiérové kusy v premiérových časech. Cenu se přitom budeme snažit držet nižší, než multiplexy," uvedla Kačírková. Vstupenky si lidé budou moci rezervovat i kupovat přes internet.

 

Ostatní promítání pod širým nebem v Brně jsou spíše menší. Nejznámější je na koupališti Dobrák, které pojme 250 diváků. Většina letních kin promítá i za lehkého deště, v případě bouřky nebo silného větru se ale projekce ruší.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře