Reklama
reklama

Na hokejovou extraligu mladšího dorostu přišlo v Brně 3580 diváků

Hokejové utkání extraligy mladšího dorostu mezi Kometou Brno a Pardubicemi navštívilo 3580 diváků. Ustavující rekord této soutěže zaregistrovala agentura Dobrý den. Mladí hokejisté Komety, kteří vedou tabulku extraligy ve své věkové kategorii, vyhráli 8:1."Parádní zážitek pro celý tým. Všem moc děkujeme," vzkazuje trenér Jan Konečný

Didácká kulisa, která nakonec čítala 3 580 diváků a v brněnské Kajot Areně vytvořila nadstandardní podmínky pro mladé hráče. „Pro kluky to byl velký zážitek. Jedna věc je ta, že diváci v Brně jsou prostě fantastičtí a musíme si jich vážit. Velmi jim děkuji, že přišli v tak hojném počtu, a doufám, že je kluci nezklamali. K vidění byl hokej nahoru dolů, šance na obou stranách. Pardubice jsou kvalitní soupeř, holt ale neměli to potřebné štěstíčko v zakončení. To my jsme měli a šli jsme si přímočaře za svým cílem,“ je spokojený s výkonem svého týmu Jan Konečný, který v loňské sezóně působil na lavičce brněnských starších dorostenců.

 

  

 

Cílem klubu bylo přilákat do hlediště i rodiče s dětmi, které se vzhledem k vyprodaným extraligovým zápasům na hokej v Brně většinou nedostanou.

 

„Jsem opravdu nakloněn akcím, které mají ke sportu přivést hlavně děti a mládež. Vítám a vážím si skutečnosti, že hokejový klub stále rozvíjí dlouhodobou spolupráci s cílem přilákat ke sportu a hlavně hokeji co nejvíce Brňanů. Že je klub směrem k fanouškům, ale i ostatním lide, velice otevřený. Podporu akce, jejímž cílem je zábava a radost dětí, považuji za samozřejmou,“ uvedl primátor Brna Roman Onderka.

 

  

 

Na zápas měli všichni diváci vstup zdarma. Akci provázel pestrý doprovodný program včetně autogramiády všech hráčů extraligové Komety i s trenéry.

 

V minulé sezoně se v podobné akci podařilo Kometě Brno vytvořit základní divácký rekord v jiné mládežnické soutěži. Zápas extraligy juniorů se Spartou Praha navštívilo 4823 diváků.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře