Reklama
reklama

Muž ze Znojemska zaútočil na exekutory. Nadával jim a nakonec jednoho udeřil

V policejní cele skončil dvaatřicetiletý muž z Velkého Karlova na Znojemsku, kterému se nelíbila návštěva dvojice soudních exekutorů.

Práce exekutorů dvaatřicetiletého muže rozlítila natolik, že je začal napadat. "Nejprve slovně a potom i fyzicky. Vyhrožoval jim smrtí, pokud budou pokračovat ve výkonu exekuce. Jednoho z nich měl dokonce udeřit pěstí do hrudníku," uvedla policejní mlucčí Lenka Drahokoupilová.

 

Situaci ve Velkém Karlově proto musela řešit policejní hlídka. Útočník skončil v cele. Je důvodně podezřelý z trestného činu násilí proti úřední osobě. Hrozí mu až čtyři roky odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře