Reklama
reklama

Muž ve Znojmě zabil manželku a pak sebe. Mrtvé rodiče našla malá dcera

Rodinnou tragédii vyšetřují policisté ve Znojmě. V domě v Jugoslávské ulici osmapadesátiletý muž zavraždil svou čtyřiatřicetiletou manželku a poté spáchal sebevraždu. Vzhledem k tomu, že po manželích zůstaly dvě nezletilé děti – dcery, pomáhal na místě i policejní psycholog.

Ve středu kolem druhé hodiny odpoledne našla dcera, která chodí do třetí třídy, oba své rodiče mrtvé a v tratolišti krve. Muž takto patrně chtěl vyřešit dlouhodobé rodinné problémy. Když zavraždil svoji manželku, sáhl na život sobě. „Vyjížděli jsme do rodinného domku ve Znojmě, ve kterém byla nalezena dvě těla bez známek života. Na základě dosud zjištěných skutečností vše nasvědčuje tomu, že v domku došlo k rodinné tragédii. Kriminalisté případ dále šetří, motivem jednání muže byly pravděpodobně rodinné neshody,“ potvrdila policejní mluvčí Petra Vedrová.

 

Policie odmítá k případu právě s ohledem na nezletilé pozůstalé sdělit bližší informace. „Mohu jen dodat, že aktuálně probíhají další úkony, které mají potvrdit či vyloučit, zda si mohla smrtelná zranění způsobit mrtvá žena sama," konstatovala krajská policejní mluvčí. Letos se jedná o první vraždu na Znojemsku.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře