Reklama
reklama

Muž schoval pod bundu květiny a prošel bez zaplacení přes pokladnu

Zaslepen láskou byl asi muž, který kradl v jednom z květinářství v Brně. Pod bundu si totiž strčil hned celou kytici. Místo u ženy, které chtěl kytici věnovat, skončil v rukou policie.

Čtyři dny před svátkem svatého Valentýna chtěl šestačtyřicetiletý muž odnést kytici bez zaplacení z prodejny ve Skandinávské ulici v Brně. "Brňan schoval květiny v hodnotě 129 korun pod bundu a s nimi prošel kolem pokladen," popsal krádež mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

 

Strážníci zjistili, že se oznámení zakládá na pravdě a vyzvali podezřelého k předložení dokladů. Při ověřování jeho totožnosti přišla hlídka na to, že muž již byl za majetkovou trestnou činnost pravomocně odsouzen. Podezřelého si převzali policisté.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře