Reklama
reklama

Muž propadl světlíkem do podchodu. Zasněžené sklo pod ním prasklo

Nepříjemný zážitek a vážné zranění ruky má za sebou šestačtyřicetiletý muž, který v pondělí večer propadl skleněnou výplní podchodu v Libušině třídě v Kohoutovicích. Sklo na světlíku do podchodu pravděpodobně nevydrželo nápor sněhu a váhu muže, který na zasněžený světlík vstoupil.

Muž z Brna pravděpodobně přecházel silnici v Libušině třídě v místě, kde se mezi jízdními pruhy nacházel prosklený světlík do podchodu. Sklo světlíku však bylo zasněžené a proto chodec nemohl vidět, že pod sněhem je skleněná plocha. Když se tento úsek pokusil přejít, tak sklo prasklo a muž se propadl do podchodu. Padal z výšky příbližně pěti metrů.

 

Zraněného muže museli ošetřit záchranáři. "Ošetřili jsme šestačtyřicetiletému muži poraněnou ruku, další zranění nebylo možno přímo na ulici zjistit a proto sanita pacienta neprodleně převezla do nemocnice na urgentní příjem," uvedl mluvčí záchranářů.

 

Jelikož na stropě ze světlíku visely kusy skla, které mohly kdykoliv spadnout a někoho poranit, dohlíželi na bezpečnost v podchodu strážníci. "Hlídka přivolala hasiče, aby sklo odstranili. Během odstraňování skla strážníci uzavřeli podchod z obou stran, aby nedošlo k dalšímu zranění procházejících osob," dodala mluvčí strážníků Denisa Kapitančiková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře