Reklama
reklama

Muž polil schody ve Velkém Špalíčku vlastními výkaly

To, že ho ochranka nákupního centra Velký Špalíček vykázala ven, rozlobilo čtyřiatřicetiletého Brňana. Rozhodl se pomstít a vlastními výkaly, které přinesl v kbelíku, dvakrát polil schody. Poprvé vylil obsah kbelíku i na pracovníka bezpečnostní služby.

Brno - K prvnímu incidentu došlo ve Velkém Špalíčku už v lednu. Muž polil schody obchodního domu v centru Brna vlastními výkaly, které si přinesl v kýblu. „Část vychrstl i na člena ochranky, který mu v tom chtěl zabránit,“ konstatoval mluvčí policie Pavel Šváb.

 

Jen o dva dny později se do obchodu vydal muž znovu. Tentokrát obsah kýble vylil na rampu na kočárky a posypal ji navíc skleněnými střepy.

Muže už policisté dobře znají za jeho předchozí trestné činy. Často také zaměstnává úřady různými žádostmi a stížnostmi.

 

V únoru si muž na konto připsal ještě útok na tři Vietnamce. Nejdříve je urážel a pak po nich chtěl hodit plastovým barelem. To se mu nepodařilo, tak nakonec jen kopal do jejich auta.

 

Výtržník se nejdříve nechtěl na policii, která jeho totožnost rychle zjistila, přiznat. „Později otočil. Za vše prý mohl člen ochranky, který ho vykázal z obchodu ven, protože přišel se psem,“ dodal Šváb.

 

Tento týden si muž od kriminalistů vyslechl usnesení o podezření z výtržnictví a poškození cizí věci. Hrozí mu za to až tříleté vězení.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře