Reklama
reklama

Muž nezvládl popíjení v baru, na hosty mířil pistolí

Anglicky mluvící cizinec mířil v jednom z barů v centru Brna na hosty a obsluhu podniku pistolí. Podle všech informací nezvládl popíjení alkoholu. Noc proto po zásahu policie strávil v cele.

Pár vteřin před „mikulášskou půlnocí“ vstoupil vypitý alkohol do hlavy cizinci tak, že v baru v centru Brna vytáhl zbraň. „Vážnost situace byla jasná  hned při pohledu skrz výlohu baru. Policisté zřetelně viděli muže se stříbrnou pistolí. Zákrok se tentokrát musel obejít bez standardních výzev a muž se v okamžiku ocitl bez pistole, zato s pouty na rukou. Zbraň policisté zajistili,“ popsal zásah mluvčí policie Pavel Šváb.

 

Anglicky hovořící s nacistickými symboly potetovaný muž nespolupracoval a noc strávil střízlivěním v policejní cele. Celý případ si převzali kriminalisté, muži za ohrožování střelnou zbraní hrozí až čtyři roky ve vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře