Reklama
reklama

Muž chtěl bývalou družku znásilnit. Dokonce i před dvouletou dcerou

Doslova za pět minut dvanáct přijeli policisté po volání na tísňovou linku k domu v Křenové ulici. Žena, která je přivolala, měla obavy o život sousedky, kterou slyšela hlasitě volat o pomoc. Bývalý přítel ji chtěl znásilnit i před dvouletou dcerou.

Policisté na místě uslyšeli ženský křik i nářek malého dítěte. "Zazvonili u bytu, za dveřmi se ozval muž, ovšem odmítal otevřít. Nereagoval ani na opětovné výzvy, jeden z policistů tedy dveře vykopl a vběhli do bytu," popsala mluvčí policie Petra Vedrová.

 

Uprostřed pokoje stál muž, který ženu s dítětem v náručí držel pod krkem. "Policisté ho okamžitě vyzvali k zanechání protiprávního jednání. Tentokrát již uposlechl a podle pokynů policistů si lehl na zem a dal ruce za záda," dodala mluvčí.

 

Ukázalo se, že jednatřicetiletý muž napadl bývalou družku a pokusil se ji znásilnit, a to za přítomnosti jejich dvouleté dcery. Naštěstí žena ani holčička neutrpěly žádná vážná zranění. Policejní komisař pakobvinil muže ze tří trestných činů znásilnění, vydírání a porušování domovní svobody, za které mu může hrozit až desetiletý pobyt za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře