Reklama
reklama

Muž chtěl bývalou družku znásilnit. Dokonce i před dvouletou dcerou

Doslova za pět minut dvanáct přijeli policisté po volání na tísňovou linku k domu v Křenové ulici. Žena, která je přivolala, měla obavy o život sousedky, kterou slyšela hlasitě volat o pomoc. Bývalý přítel ji chtěl znásilnit i před dvouletou dcerou.

Policisté na místě uslyšeli ženský křik i nářek malého dítěte. "Zazvonili u bytu, za dveřmi se ozval muž, ovšem odmítal otevřít. Nereagoval ani na opětovné výzvy, jeden z policistů tedy dveře vykopl a vběhli do bytu," popsala mluvčí policie Petra Vedrová.

 

Uprostřed pokoje stál muž, který ženu s dítětem v náručí držel pod krkem. "Policisté ho okamžitě vyzvali k zanechání protiprávního jednání. Tentokrát již uposlechl a podle pokynů policistů si lehl na zem a dal ruce za záda," dodala mluvčí.

 

Ukázalo se, že jednatřicetiletý muž napadl bývalou družku a pokusil se ji znásilnit, a to za přítomnosti jejich dvouleté dcery. Naštěstí žena ani holčička neutrpěly žádná vážná zranění. Policejní komisař pakobvinil muže ze tří trestných činů znásilnění, vydírání a porušování domovní svobody, za které mu může hrozit až desetiletý pobyt za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře