Reklama
reklama

Muž chtěl bývalou družku znásilnit. Dokonce i před dvouletou dcerou

Doslova za pět minut dvanáct přijeli policisté po volání na tísňovou linku k domu v Křenové ulici. Žena, která je přivolala, měla obavy o život sousedky, kterou slyšela hlasitě volat o pomoc. Bývalý přítel ji chtěl znásilnit i před dvouletou dcerou.

Policisté na místě uslyšeli ženský křik i nářek malého dítěte. "Zazvonili u bytu, za dveřmi se ozval muž, ovšem odmítal otevřít. Nereagoval ani na opětovné výzvy, jeden z policistů tedy dveře vykopl a vběhli do bytu," popsala mluvčí policie Petra Vedrová.

 

Uprostřed pokoje stál muž, který ženu s dítětem v náručí držel pod krkem. "Policisté ho okamžitě vyzvali k zanechání protiprávního jednání. Tentokrát již uposlechl a podle pokynů policistů si lehl na zem a dal ruce za záda," dodala mluvčí.

 

Ukázalo se, že jednatřicetiletý muž napadl bývalou družku a pokusil se ji znásilnit, a to za přítomnosti jejich dvouleté dcery. Naštěstí žena ani holčička neutrpěly žádná vážná zranění. Policejní komisař pakobvinil muže ze tří trestných činů znásilnění, vydírání a porušování domovní svobody, za které mu může hrozit až desetiletý pobyt za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Komentáře