Reklama
reklama

Motoléto ve Vaňkovce doplní doprovodný program

Na druhou polovinu července připravila Galerie Vaňkovka spolu s Masarykovým okruhem bohatý program v rámci Výstavy Motoléto, která se od 2. července koná ve Vaňkovce. Těšit se můžete například na autogramiádu nejlepších závodníků závodu Supermoto.  

O víkendu 14. a 15. července proběhnou na ploše u autobusového nádraží Zvonařka závody Mistrovství České republiky v disciplíně Supermoto. V sobotu 14. července v 15 hodin se ve Vaňkovce můžete těšit na autogramiádu nejlepších závodníků této disciplíny. Těší se na vás Pavel Kejmar - vicemistr Evropy v supermotu v roce 2011, Tomáš Trávníček - 3-násobný mistr ČR v supermotu, Tereza Hallová - jezdkyně třídy S2, jediná stálá účastnice mistrovství Čr v supermotu, Libor Podmol - nejlepší český FMX jezdec, mistr světa z roku 2010.
Ve čtvrtek 19. července v 15 hodin pak ve Vaňkovce uvidíte opravdovou světovou špičku. Ten den odstartuje závodní víkend Superbike na Masarykově okruhu. A jezdci si pro setkání se svými fanoušky před závodem vybrali právě Vaňkovku. Pozorně sledujte naše webové stránky a FB Galerie Vaňkovka, kde se jako první dozvíte jména všech závodníků, na které se ve Vaňkovce můžete těšit. Zblízka si také budete moci prohlédnout závodní stroje, na kterých o den později vyjedou jezdci na Masarykův okruh.

Na našich FB stránkách probíhá spousta soutěží o skvělé ceny! Získat můžete vstupenky na závody Superbiků nebo Supermotard, dárkové předměty Masarykova okruhu a také dárkové poukázky na nákup v Galerii Vaňkovka. Podívejte se na naše FB stránkya hrajte s námi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře