Reklama
reklama

Mluvčí hejtmana pohřešuje syna. Nedorazil na brněnský privát

Devatenáctiletého syna Radka pohřešuje od pondělí rodina Hegerova z Olomouce. Otec Ivo Heger, který je mluvčím olomouckého hejtmanství, zřídil speciální internetové stránky. Výzvu o pomoc šíří také tisíce lidí na sociálních sítích. Mladíkův mobilní telefon je nedostupný.

Brno/Olomouc - V pondělí vysadila Tamara Hegerová svého syna na olomouckém nádraží. Měl cestovat do Brna, kde studuje vysokou školu. "Do bytu, který sdílí s dalšími studenty, však už nedorazil a od té doby jej nikdo známý neviděl. Jeho mobilní telefon je nedostupný a Radek o sobě nedává žádné zprávy. Nikdy dříve nic podobného neudělal. Můj syn nebere drogy a nikdy neměl sebevražedné sklony," píše otec mladíka Ivo Heger na stránkách www.ivoheger.cz, kde uveřejnil i telefonní číslo, kam se mohou lidé obracet.

 

Naposledy měl na sobě modré džíny, tmavomodrý svetr "do véčka" s dřevěnými knoflíky a hnědými latami na loktech, černé tenisky Adidas, černošedou kostičkovanou šálu a na zádech oranžovošedý batoh. Jakékoliv informace mohou lidé podávat také policii, která v úterý vyhlásila celostátní pátrání.

 

Odkaz na celostátní pátrání PČR:

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=133...

Odkaz na výzvu (Facebook):

http://www.facebook.com/events/317034881697189/

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře