Reklama
reklama

Mladý muž si podřezal žíly přímo na toaletě v brněnské restauraci

Život čtyřiadvacetiletého mladíka zachránili brněnští policisté a obsluha baru restaurace v Pekařské ulici v Brně. Mladík si tam totiž na toaletách podřezal žíly, chtěl spáchat sebevraždu.

Obsluha podniku měla o hosta obavu. Ten vypil na baru alkohol, odebral na toaletu a delší dobu z ní nevycházel. Dveře byly zamčené a zevnitř bylo slyšet chroptění, na oslovení však nikdo nereagoval. Pode dveřmi navíc prosakovala krev.

 

"Policisté, kteří na místo přijeli jako první, našli uvnitř místnůstky toalety zhroucené tělo mladého muže v tratolišti krve. Mladík krvácel zejména z ran na obou rukou a vedle něj ležely dvě žiletky," popsala stav mladíka mluvčí policie Petra Vedrová.

 

Policisté ihned začali s první pomocí, silné krvácení mu zastavovali tlakovými obvazy a provedli protišoková opatření. Spotřebovali veškerý obvazový materiál z celé lékárničky a krvácení se jim podařilo zastavit. Mladíka pak předali přivolaným záchranářům. "Jejich okamžitá a profesionálně zvládnutá první pomoc tak bezpochyby zachránila teprve čtyřiadvacetiletému mladíkovi život," dodala Vedrová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Komentáře