Reklama
reklama

Mladík vyzkoušel účinky lysohlávek a pak zdemoloval byt

Rány a křik se o víkendové noci ozývaly z nájemního bytu v Trýblově ulici v Brně. Ve zdemolovaném bytě našli strážníci mladého muže přiotráveného houbami lysohlávkami. Skončil v nemocnici a případ vyšetřuje policie.

Podivný hluk, rány a volání o pomoc přiměly jednaosmdesátiletého obyvatele domu, který se marně pokoušel k sousedům dozvonit, aby zjistil, co se vlastně děje, aby do Trýblovy ulice zavolal brněnské strážníky. „Na zvonění hlídky nikdo nereagoval a přes dveře byl z bytu slyšet intenzivní křik a hluk rozbíjení předmětů,“ popsala situaci na místě mluvčí strážníků Denisa Kapitančiková.

 

Zásahová jednotka se pak do bytu ve třetím patře dostala přes balkonové dveře. Byt byl zčásti zdevastován a jeho zařízení zcela rozházeno. Uprostřed toho všeho byl mladík ve špatném psychickém stavu, který se strážníky vůbec nekomunikoval. Naopak chtěl dál rozbíjet zařízení bytu a napadl i strážníky. „Vzhledem k tomu, že se na místě nacházelo velké množství hub lysohlávek, pojali strážníci podezření, že se muž přiotrávil psychotropními látkami. Proto k případu byla přivolali také hlídku policie,“ dodala mluvčí.

 

Muž byl za asistence strážníků převezen do nemocnice k ošetření a případem se nyní zabývají republikoví policisté.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře