Reklama
reklama

Mladík přinesl do školy tátův revolver s ostrými náboji

Revolver značky Smith & Wesson a několik nábojů přinesl tento týden devatenáctiletý student do jedné ze středních škol na Vyškovsku. Za nedovolené ozbrojování mu hrozí až dva roky vězení.

Otcův revolver i s ostrými náboji byl sice celou dobu v jeho batohu, i tak je nyní mladík, který neměl zbrojní pas, obviněn z nedovoleného ozbrojování.

 

„Během vyučování měl střelnou zbraň, kterou vzal doma otci a která je legálně držená, schovanou ve školním batohu. Revolver si takto přinesl do školy hned dvakrát, pravděpodobně se s ním chtěl pochlubit spolužákům,“ uvedla mluvčí policie Iva Šebková. Policii ovšem zavolal právě někdo ze spolužáků, protože oznámení přišlo ze školy.

 

Majitelům zbraní mluvčí v souvislosti s tímto případem připomněla, že je důležité, aby měli zbraně doma dobře zabezpečené.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře