Reklama
reklama

Mladík neunesl rozchod, nového přítele bodl do prsou

Pokus o vraždu řeší od minulého týdne brněnští kriminalisté. V jedné z obcí na Brněnsku neunesl třiadvacetiletý mladík rozchod se svojí přítelkyní. Odpoledne se oba exparteři nejdříve pohádali a kolem deváté hodiny večer se za ní vydal do bytu vybavený nožem.

„Nedokázal se vyrovnat s tím, že v létě ukončila jejich vztah a že se vídá s jiným mužem. Své bývalé přítelkyni dokonce vyhrožoval, že ji zabije a že klidně zabije i svého následovníka,“ popsala konflikt mluvčí policie Petra Vedrová.

 

Ve vstupní chodbě domu své expartnerky hádky pokračovaly. Hrubé chování nezvaného návštěvníka už nedokázal snášet její nový známý, který byl u jedenadvacetileté dívky na návštěvě. Jakmile však vešel do chodby, zloba zhrzeného muže se obrátila proti němu. Nožem se několikrát proti svému sokovi rozmáchl. Vážnosti svému útoku dodával slovy, že ho zabije. Než se napadenému povedlo agresora z chodby vytlačit a zavřít dveře, měl bodnou ránu v hrudníku.

 

Dívka pak přivolala záchranku a policii. „Kromě pobodaného muže policisté našli i dívčino auto, na kterém zhrzený mladík ze vzteku ještě propíchal všechny čtyři pneumatiky a potom odjel na kole. Policisté jej zadrželi necelou hodinu po jeho zběsilém útoku na čebínském nádraží,“ dodala Vedrová.

 

Kriminalistům se mladík přiznal. Vyšetřovatel jej v pátek obvinil ze zvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného ve stadiu pokusu. Soudce pak mladíka, který v minulosti užíval drogy, poslal do vazby.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře