Reklama
reklama

Mladík neunesl rozchod, nového přítele bodl do prsou

Pokus o vraždu řeší od minulého týdne brněnští kriminalisté. V jedné z obcí na Brněnsku neunesl třiadvacetiletý mladík rozchod se svojí přítelkyní. Odpoledne se oba exparteři nejdříve pohádali a kolem deváté hodiny večer se za ní vydal do bytu vybavený nožem.

„Nedokázal se vyrovnat s tím, že v létě ukončila jejich vztah a že se vídá s jiným mužem. Své bývalé přítelkyni dokonce vyhrožoval, že ji zabije a že klidně zabije i svého následovníka,“ popsala konflikt mluvčí policie Petra Vedrová.

 

Ve vstupní chodbě domu své expartnerky hádky pokračovaly. Hrubé chování nezvaného návštěvníka už nedokázal snášet její nový známý, který byl u jedenadvacetileté dívky na návštěvě. Jakmile však vešel do chodby, zloba zhrzeného muže se obrátila proti němu. Nožem se několikrát proti svému sokovi rozmáchl. Vážnosti svému útoku dodával slovy, že ho zabije. Než se napadenému povedlo agresora z chodby vytlačit a zavřít dveře, měl bodnou ránu v hrudníku.

 

Dívka pak přivolala záchranku a policii. „Kromě pobodaného muže policisté našli i dívčino auto, na kterém zhrzený mladík ze vzteku ještě propíchal všechny čtyři pneumatiky a potom odjel na kole. Policisté jej zadrželi necelou hodinu po jeho zběsilém útoku na čebínském nádraží,“ dodala Vedrová.

 

Kriminalistům se mladík přiznal. Vyšetřovatel jej v pátek obvinil ze zvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného ve stadiu pokusu. Soudce pak mladíka, který v minulosti užíval drogy, poslal do vazby.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře