Reklama
reklama

Mladík neunesl rozchod, nového přítele bodl do prsou

Pokus o vraždu řeší od minulého týdne brněnští kriminalisté. V jedné z obcí na Brněnsku neunesl třiadvacetiletý mladík rozchod se svojí přítelkyní. Odpoledne se oba exparteři nejdříve pohádali a kolem deváté hodiny večer se za ní vydal do bytu vybavený nožem.

„Nedokázal se vyrovnat s tím, že v létě ukončila jejich vztah a že se vídá s jiným mužem. Své bývalé přítelkyni dokonce vyhrožoval, že ji zabije a že klidně zabije i svého následovníka,“ popsala konflikt mluvčí policie Petra Vedrová.

 

Ve vstupní chodbě domu své expartnerky hádky pokračovaly. Hrubé chování nezvaného návštěvníka už nedokázal snášet její nový známý, který byl u jedenadvacetileté dívky na návštěvě. Jakmile však vešel do chodby, zloba zhrzeného muže se obrátila proti němu. Nožem se několikrát proti svému sokovi rozmáchl. Vážnosti svému útoku dodával slovy, že ho zabije. Než se napadenému povedlo agresora z chodby vytlačit a zavřít dveře, měl bodnou ránu v hrudníku.

 

Dívka pak přivolala záchranku a policii. „Kromě pobodaného muže policisté našli i dívčino auto, na kterém zhrzený mladík ze vzteku ještě propíchal všechny čtyři pneumatiky a potom odjel na kole. Policisté jej zadrželi necelou hodinu po jeho zběsilém útoku na čebínském nádraží,“ dodala Vedrová.

 

Kriminalistům se mladík přiznal. Vyšetřovatel jej v pátek obvinil ze zvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného ve stadiu pokusu. Soudce pak mladíka, který v minulosti užíval drogy, poslal do vazby.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře