Reklama
reklama

Mladíci šli krást do restaurace, jeden z nich si v ní počkal na příjezd policie

Pod dohledem svědků se v úterý v noci vloupali dva mladíci do brněnské restaurace na Hybešově ulici. Jeden z pachatelů se schoval uvnitř, policisté ho však snadno našli.

Na policii se obrátili svědci, kteří viděli neznámé muže, jak se neoprávněně dostávají do restaurace. Až do příjezdu policejní hlídky popisovali strážníkům, jak se muži chovají a že jeden z místa odešel. Druhý muž byl stále uvnitř, takže postupovali policisté při prohlídce prostor velmi opatrně.

 

„Vedle výčepu byly zřetelně vidět stopy od tenisek, muž se ale nikde poblíž nenacházel,“ popsal napínavou situaci policejní mluvčí Pavel Šváb. Záhy si ale policie všimla odkrytého dřevěného stropního roštu nad výčepem. V podhledu ukrytý zloděj hned pochopil, že spadla klec a svou skrýš dobrovolně opustil.

 

„Zadrženého mladíka hlídal policejní pes, jehož přítomnost pravděpodobně pachatele vystrašila a bez problémů se rozhovořil i o svém komplicovi,“ dodal Šváb. Nedaleko restaurace našla hlídka i ukradené lahve alkoholu.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře