Reklama
reklama

Mladíci šli krást do restaurace, jeden z nich si v ní počkal na příjezd policie

Pod dohledem svědků se v úterý v noci vloupali dva mladíci do brněnské restaurace na Hybešově ulici. Jeden z pachatelů se schoval uvnitř, policisté ho však snadno našli.

Na policii se obrátili svědci, kteří viděli neznámé muže, jak se neoprávněně dostávají do restaurace. Až do příjezdu policejní hlídky popisovali strážníkům, jak se muži chovají a že jeden z místa odešel. Druhý muž byl stále uvnitř, takže postupovali policisté při prohlídce prostor velmi opatrně.

 

„Vedle výčepu byly zřetelně vidět stopy od tenisek, muž se ale nikde poblíž nenacházel,“ popsal napínavou situaci policejní mluvčí Pavel Šváb. Záhy si ale policie všimla odkrytého dřevěného stropního roštu nad výčepem. V podhledu ukrytý zloděj hned pochopil, že spadla klec a svou skrýš dobrovolně opustil.

 

„Zadrženého mladíka hlídal policejní pes, jehož přítomnost pravděpodobně pachatele vystrašila a bez problémů se rozhovořil i o svém komplicovi,“ dodal Šváb. Nedaleko restaurace našla hlídka i ukradené lahve alkoholu.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře