Reklama
reklama

Mladíci se procházeli po střechách aut, strážníkům se přiznali

Do Bieblovy ulice se v neděli 8.července před pátou hodinou ranní vydala dvojice dvacetiletých mladíků si  prověřit, jakou nosnost mají střechy zaparkovaných automobilů. Na místě zasahovali republikoví policisté.

Jejich počínání neušlo pozornosti jednoho svědka, který přivolaným strážníkům sdělil popis obou osob a dodal směr, kterým oba mladíci odešli. Blesková pátrací akce byla za několik málo minut úspěšná. Když strážníci na Krkoškově ulici zahlédli dva mladé muže odpovídající popisu, vyzvali je k prokázání totožnosti. Tomu oba vyhověli. Jeden z nich poté hlídce sdělil, že při návratu z jednoho klubu v centru města vystoupili na zastávce hromadné dopravy a při chůzi po ulici skákali na některá zaparkovaná vozidla.

 

Jelikož jiná hlídka strážníků mezitím zadokumentovala, stopami znečištěná vozidla s promáčklými střechami, kde předpokládaná škoda převýší pětitisícovou částku, kvůli důvodnému podezření z trestného činu předali strážníci povedenou dvojici republikovým policistům.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Komentáře