Reklama
reklama

Městské divadlo Brno bude jeden večer patřit charitě, přijede i Pavel Šporcl

Městské divadlo Brno propůjčí na jeden večer prostory charitativnímu koncertu věnovanému podpoře Nadačního fondu dětské onkologie KRTEK. Vystoupí například Pavel Šporcl, Jitka Zelenková nebo Dasha.

Již sedmý charitativní koncert na podporu Nadačního fondu dětské onkologie KRTEK proběhne na divadelním jevišti Městského divadla Brno. Uskuteční se 23. března v 19.30 hodin a výtěžek poputuje na projekt domácí péče.

 

Nadační fond chce pomocí tohoto projektu zkrátit pobyt dítěte v nemocnici na minimum, aby mohl trávit proces rekonvalescence doma. Tuto činnost zajišťuje Klinika dětské onkologie FN Brno, a protože není financována zdravotními pojišťovnami, hradí náklady NFDO KRTEK.

 

Pozvání na charitativní koncert přijal houslista Pavel Šporcl, zpěvačka Jitka Zelenková, Dasha, Monika Bagárová, Ivanka Korolová a členové Městského divadla Brno Aleš Slanina a Robert Jícha. Ten je zároveň pořadatelem koncertu. Vstupenka stojí 590 korun a je v prodeji na pokladně MdB.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Řidič v Bohunicích překročil povolenou rychlost 50 kilometrů v hodině téměř dvojnásobně. Jeho dechová zkouška na alkohol byla negativní, z opilosti však obvinil strážníka. Jak dechová zkouška ukázala...
16.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Komentáře