Reklama
reklama

Městské divadlo Brno bude jeden večer patřit charitě, přijede i Pavel Šporcl

Městské divadlo Brno propůjčí na jeden večer prostory charitativnímu koncertu věnovanému podpoře Nadačního fondu dětské onkologie KRTEK. Vystoupí například Pavel Šporcl, Jitka Zelenková nebo Dasha.

Již sedmý charitativní koncert na podporu Nadačního fondu dětské onkologie KRTEK proběhne na divadelním jevišti Městského divadla Brno. Uskuteční se 23. března v 19.30 hodin a výtěžek poputuje na projekt domácí péče.

 

Nadační fond chce pomocí tohoto projektu zkrátit pobyt dítěte v nemocnici na minimum, aby mohl trávit proces rekonvalescence doma. Tuto činnost zajišťuje Klinika dětské onkologie FN Brno, a protože není financována zdravotními pojišťovnami, hradí náklady NFDO KRTEK.

 

Pozvání na charitativní koncert přijal houslista Pavel Šporcl, zpěvačka Jitka Zelenková, Dasha, Monika Bagárová, Ivanka Korolová a členové Městského divadla Brno Aleš Slanina a Robert Jícha. Ten je zároveň pořadatelem koncertu. Vstupenka stojí 590 korun a je v prodeji na pokladně MdB.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře