Reklama
reklama

Městská policie opět dohlédne na bezpečnost školáků

Na bezpečnost všech školáků, kteří se první školní den vypraví zasednout do svých školních lavic, budou jako každoročně v tento čas dohlížet také brněnští strážníci, kteří v součinnosti s republikovými policisty připravili opatření.

Cílem je především zajistit bezpečnost dětí přecházejících přes komunikace na přechodech pro chodce, a také na rizikových místech. Hlídky MP budou stát u několika desítek brněnských ZŠ a jejich okolí a prioritou pro strážníky bude usměrňovat dopravu na přechodu pro chodce, kontrolovat zda řidiči dodržují dopravní předpisy a nepřekračují povolenou rychlost. Tato opatření konaná v součinnosti s policisty nebudou probíhat jen první školní den, ale budou pokračovat celý školní rok.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře