Reklama
reklama

Manželský pár zemřel na kolejích u zastávky Brno-Lesná. Srazil je vlak!

Dvacet minut před druhou hodinou ráno zemřeli na kolejích poblíž zastávky Brno - Lesná manželé. Oba měli 50 let. Nehodu vyšetřuje policie i drážní inspekce. "Zatím není možné říct, zda šlo o sebevraždu, nebo nešťastnou náhodu," uvedl mluvčí inspekce Martin Drápal.

Nákladní vlak společnosti ČD Cargo srazil manželský pár asi patnáct metrů za zastávkou Brno - Lesná, v prostoru, kam už lidé nesmějí. Po dobu vyšetřování nehody byla trať Brno - Havlíčkův Brod uzavřena, cestujících se ale omezení provozu nedotklo. "V této době po trati nejezdí žádný dopravní vlak, provoz byl plně obnoven po páté hodině ráno," uvedla mluvčí Českých drah Kateřina Šubová.

 

Případ nyní vyšetřuje policie. "Nelze říct, zda šlo o sebevraždu, nebo nešťastnou náhodu, kdy si muž a žena zkracovali přes trať cestu domů. Vyšetření události, popřípadně nalezení dopisu na rozloučenou, je nyní na policii," dodal Martin Drápal.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře