Reklama
reklama

Manželé s malým dítětem pašovali do Rakouska marihuanu

Více než půl kilogramu sušené marihuany zadrželi o víkendu jihomoravští celníci nedaleko bývalého hraničního přechodu Břeclav – Poštorná.

Když mobilní hlídka celníků kontrolovala auta v prostoru bývalého hraničního přechodu ve směru do Rakouska, jedno z vytipovaných vozidel, Ford Escort se dvěma dospělými a dítětem, se stalo trefou do černého.

 

"Při kontrole zavazadlového prostoru celníci našli pod dětským kočárkem černý igelitový sáček s krabicí od obuvi. Uvnitř se nacházelo 640 gramů sušené zelené rostliny, která při orientačním narkotestu  reagovala pozitivně jako marihuana," uvedla mluvčí policie Lada Temňáková.

 

Z důvodu podezření ze spáchání trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy, případ převzala Celní protidrogová jednotka Generálního ředitelství cel. V případě prokázání trestného činu hrozí muži a ženě peněžitý trest případně trest odnětí svobody až na pět let.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře