Reklama
reklama

Majitelé vykradeného obchodu nabízí 10 tisíc korun. Za dopadení zlodějů

Deset tisíc korun nabízí majitelé prodejny se značkovým oblečením pro teenagery Nugget Store tomu, kdo pozná dva zloděje, kteří jim loni v listopadu vykradli prodejnu v obchodním centu Campus Square v Bohunicích.

Brno - Video z bezpečnostních kamer parkoviště umístila firma na server Youtube poté, co se majitelé od vyšetřovatele případu dozvěděli, že policie další prověřování případu kvůli nedostatku důkazů odkládá. Zloděje pojmenovali Vostrý Bidlo a Čórka Ksicht. Na parkoviště obchodního centra přijeli mladíci 19. listopadu asi v deset hodin večer v bílé škodě Felicie s tuningovými doplňky. Na zloděje se chovali velice neopatrně. „Obcházeli okolo obchodu asi hodinu a půl. Popojížděli po parkovišti, nahlíželi do výlohy. Vůbec se nemaskovali a dokonce se v klidu dívali do kamer bezpečnostní agentury, která parkoviště hlídá,“ popsal podivné chování zlodějů jednatel firmy Martin Košák.

 

Při loupeži přišli v obchodě o zboží za více než sto tisíc korun. Video vidělo během 24 hodin přes sedm tisíc lidí. „Ukradené zboží se nám už s největší pravděpodobností nevrátí, na slíbené odměně spíš proděláme. Ale chtěli jsme zkusit, jestli ty dva zloděje někdo pozná,“ vysvětlil Košák.

Během prvního dne se firmě ozvalo osm svědků. „Jejich tipy míří do stejných řad. Kontaktovali jsme proto dnes po poledni vyšetřovatele a všechny tipy mu předali. Ostatní vyšetřování necháme na policii,“ dodal Košák.

 

Svědci, jejichž informace povedou k odhalení pachatelů, se již mohou těšit na slíbenou odměnu deseti tisíc korun.

Video odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=YD-kEG36-kM&feature=share

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře