Reklama
reklama

Majitelé vykradeného obchodu nabízí 10 tisíc korun. Za dopadení zlodějů

Deset tisíc korun nabízí majitelé prodejny se značkovým oblečením pro teenagery Nugget Store tomu, kdo pozná dva zloděje, kteří jim loni v listopadu vykradli prodejnu v obchodním centu Campus Square v Bohunicích.

Brno - Video z bezpečnostních kamer parkoviště umístila firma na server Youtube poté, co se majitelé od vyšetřovatele případu dozvěděli, že policie další prověřování případu kvůli nedostatku důkazů odkládá. Zloděje pojmenovali Vostrý Bidlo a Čórka Ksicht. Na parkoviště obchodního centra přijeli mladíci 19. listopadu asi v deset hodin večer v bílé škodě Felicie s tuningovými doplňky. Na zloděje se chovali velice neopatrně. „Obcházeli okolo obchodu asi hodinu a půl. Popojížděli po parkovišti, nahlíželi do výlohy. Vůbec se nemaskovali a dokonce se v klidu dívali do kamer bezpečnostní agentury, která parkoviště hlídá,“ popsal podivné chování zlodějů jednatel firmy Martin Košák.

 

Při loupeži přišli v obchodě o zboží za více než sto tisíc korun. Video vidělo během 24 hodin přes sedm tisíc lidí. „Ukradené zboží se nám už s největší pravděpodobností nevrátí, na slíbené odměně spíš proděláme. Ale chtěli jsme zkusit, jestli ty dva zloděje někdo pozná,“ vysvětlil Košák.

Během prvního dne se firmě ozvalo osm svědků. „Jejich tipy míří do stejných řad. Kontaktovali jsme proto dnes po poledni vyšetřovatele a všechny tipy mu předali. Ostatní vyšetřování necháme na policii,“ dodal Košák.

 

Svědci, jejichž informace povedou k odhalení pachatelů, se již mohou těšit na slíbenou odměnu deseti tisíc korun.

Video odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=YD-kEG36-kM&feature=share

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře