Reklama
reklama

Majetek města Znojma je v exekuci. Podle radnice je to nedorozumění

Veškerý majetek Znojma je v exekuci, žalobu na Znojmo podala Jana Třešňáková z Prahy, která byla podílnicí domu v Sokolské ulici a město s ní řešilo uznání dluhu za podíl na výnosech z nájmu. Město nemůže disponovat se svým majetkem a může hradit pouze obvyklé provozní výdaje

Dluh 140 tisíc korun, na který se exekuce vztahuje, vedení města podle starosty Vlastimila Gabrhela zaplatilo už v roce 2011. Úroky z prodlení pak v roce 2012. Právníci nyní pracují na co nejrychlejším výmazu exekuce, nájemníkům městských bytů či nemovitostí podle mluvčí radnice Zuzany Pastrňákové nic nehrozí.

 

Podle mluvčí jde o nedorozumění, které je potřeba co nejrychleji vyřešit. "Naši právníci už podnikají potřebné kroky a zvažují kroky k případné nápravě škody, která mohla exekucí městu vzniknout.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře