Reklama
reklama

Majáles se stěhuje na výstaviště, návštěvníky čeká řada výhod

Brněnský festival majáles se přesouvá z areálu Hněvkovského v Komárově na výstaviště. Stojí tam totiž cirkus Medrano, který by nedovolil akci uspořádat včas, organizátoři by tak nestihli doladit veškeré detaily.

„Bezprostředně poté, co jsme vyčerpali všechny scénáře na rekultivaci prostoru, jsme začali shánět alternativu, což pro tak velký festival nebylo vůbec lehké. Měli jsme štěstí a dohodli jsme se na brněnském výstavišti,“ uvedl za pořadatele akce Štěpán Neubauer.

 

Prostor na výstavišti bude o polovinu větší, v areálu budou stát čtyři velké open air scény, zároveň vzniknou v pavilonu G1, G2 a F univerzitní zóny s bohatým doprovodným programem. Později se program přesune do pavilonu, párty se tak může táhnout až do pozdních nočních hodin.

 

Výstaviště má také řadu výhod, na rozdíl od loňského roku, kdy bylo až nepříjemné horko a plno prachu, bude na novém místě klima mnohem příjemnější. Dále dopravní dostupnost je snazší a organizátoři slibuji i útulnější prostředí.

 

„Ve spolupráci s Mendelovou univerzitou připravíme nespočet relaxačních zón, tisíce míst na příjemné posezení a v prostorách pavilonu Z velké cateringové zázemí,“ dodal Neubauer. Přípravy oslav jara jsou v plném proudu, na Mendlově náměstí vybarvili zdi majálesoví pouliční umělci, na náměstí Svobody zase stojí májka.

 

Není to ale jediný festival na studentské oslavy jara plánovaný v Brně. 3. května vypukne Studentský majáles na Veledromu a Faválu. Tam vystoupí kapela Mandrage, No Name, Visací zámek nebo Polemic.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Komentáře