Reklama
reklama

Lupič v bance vyhrožoval, že má na těle výbušninu. Chtěl bombu použít

Minulý týden ve středu došlo k dalšímu loupežnému přepadení banky tentokrát v ulici Kotlářské v Brně. Přestože lupiče v pobočce GE Money Bank zachytily kamery, vypátrat se ho zatím nepodařilo. Kriminalisté proto žádají o pomoc při pátraní veřejnost.

Starší muž vešel do pobočky, chvíli poseděl na židlích a u přepážky pracovnici předložil list s výhrůžným textem. „Pod hrozbou užití střelné zbraně a výbušniny, kterou měl mít umístěnou na těle, si vynutil vydání finanční hotovosti. Žena z obavy o svůj život i život ostatních zaměstnanců lupiči vydala menší obnos peněz,“ uvedla mluvčí policie Andrea Straková.

 

  

 

Pachatel poté z banky utekl a následná pátrací akce policistů byla bohužel bez výsledku.  Na základě získaných záběrů z průmyslové kamery policisté žádají o pomoc i veřejnost. Muž by měl být ve věku asi kolem pětapadesáti let, vysoký asi 190 cm, má tmavé vlasy i oči a výrazné husté černé obočí. „Jakékoliv informace k muži na záběrech prosím neprodleně sdělte na tísňovou linku 158,“ požádala mluvčí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře