Reklama
reklama

Lidé "slyší" na alternativní způsob jak se zbavit nemocí. Odčervení

V době, kdy lékaři hlásí nástup chřipkové epidemie, se všichni starají, jak nepříjemné nemoci předejít. Alternativním způsobem zbavení se nemocí může být takzvané odčervení. Nabídky léčitelů údajně využívá stále více Brňanů.

Se svojí zkušeností s touto metodou se s redaktory novin CENTRUMnews  podělil šestačtyřicetiletý Jiří Homola z Brna. „Necítil jsem se dobře, byl jsem unavený a neustále nemocný. Nabídka odčervení mě okamžitě zaujala, protože věřím, že stejně tak jako zvířata, mají i lidé ve svých střevech velké množství cizopasníků,“ popsal svoje rozhodnutí muž. Na speciálním přístroji mu jeho zdravotní poradce, který působí v obci Mokrá-Horákov nedaleko Brna, zjistil, že má opravdu střeva zablokovaná. „Dostal jsem přípravek na vyčištění střev a povedlo se. Navíc jsem zhubnul tři kila,“ dodává Homola. Celá kůra ho vyšla na 1500 korun a později ji naordinoval i manželce.

 

Detoxikační poradkyně Hana Bláhová, která se parazity léta zabývá, si stěžuje, že i přes pozitivní zkušenosti těch, kteří detoxikací prošli, pro medicínu tento problém neexistuje. „Odčervováním by se dalo zabránit spousta nemocem. Ať už jde o srdeční arytmii, kterou můžou způsobovat škrkavky či motolice nebo astma. Dokonce se dá vystopovat i souvislost mezi parazity a nádorovými onemocněními, jako je rakovina," tvrdí Bláhová. Léky na zbavení se parazitů v České republice neexistují, vozí se například z Thajska, kde je odčervení běžnou metodou vyléčení organismu.

 
Lékaři a odborníci nechtějí o podobných metodách ani slyšet a tvrdí, že jde o podvod. „Uznávám léčitele, kteří svým pacientům ordinují bylinky a přírodní výtažky. Ti, kteří se zabývají parazity, ale měří lidi nějakým podivným přístrojem. A ten jim diagnostikuje i parazity, kteří se u nás ani nevyskytují,“ upozornila Věra Tolarová z oddělení parazitologie ze zdravotního ústavu s tím, že někteří lidé jsou ochotni uvěřit i v léčivé účinky destilované vody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře