Reklama
reklama

Lidé "slyší" na alternativní způsob jak se zbavit nemocí. Odčervení

V době, kdy lékaři hlásí nástup chřipkové epidemie, se všichni starají, jak nepříjemné nemoci předejít. Alternativním způsobem zbavení se nemocí může být takzvané odčervení. Nabídky léčitelů údajně využívá stále více Brňanů.

Se svojí zkušeností s touto metodou se s redaktory novin CENTRUMnews  podělil šestačtyřicetiletý Jiří Homola z Brna. „Necítil jsem se dobře, byl jsem unavený a neustále nemocný. Nabídka odčervení mě okamžitě zaujala, protože věřím, že stejně tak jako zvířata, mají i lidé ve svých střevech velké množství cizopasníků,“ popsal svoje rozhodnutí muž. Na speciálním přístroji mu jeho zdravotní poradce, který působí v obci Mokrá-Horákov nedaleko Brna, zjistil, že má opravdu střeva zablokovaná. „Dostal jsem přípravek na vyčištění střev a povedlo se. Navíc jsem zhubnul tři kila,“ dodává Homola. Celá kůra ho vyšla na 1500 korun a později ji naordinoval i manželce.

 

Detoxikační poradkyně Hana Bláhová, která se parazity léta zabývá, si stěžuje, že i přes pozitivní zkušenosti těch, kteří detoxikací prošli, pro medicínu tento problém neexistuje. „Odčervováním by se dalo zabránit spousta nemocem. Ať už jde o srdeční arytmii, kterou můžou způsobovat škrkavky či motolice nebo astma. Dokonce se dá vystopovat i souvislost mezi parazity a nádorovými onemocněními, jako je rakovina," tvrdí Bláhová. Léky na zbavení se parazitů v České republice neexistují, vozí se například z Thajska, kde je odčervení běžnou metodou vyléčení organismu.

 
Lékaři a odborníci nechtějí o podobných metodách ani slyšet a tvrdí, že jde o podvod. „Uznávám léčitele, kteří svým pacientům ordinují bylinky a přírodní výtažky. Ti, kteří se zabývají parazity, ale měří lidi nějakým podivným přístrojem. A ten jim diagnostikuje i parazity, kteří se u nás ani nevyskytují,“ upozornila Věra Tolarová z oddělení parazitologie ze zdravotního ústavu s tím, že někteří lidé jsou ochotni uvěřit i v léčivé účinky destilované vody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře