Reklama
reklama

Lidé "slyší" na alternativní způsob jak se zbavit nemocí. Odčervení

V době, kdy lékaři hlásí nástup chřipkové epidemie, se všichni starají, jak nepříjemné nemoci předejít. Alternativním způsobem zbavení se nemocí může být takzvané odčervení. Nabídky léčitelů údajně využívá stále více Brňanů.

Se svojí zkušeností s touto metodou se s redaktory novin CENTRUMnews  podělil šestačtyřicetiletý Jiří Homola z Brna. „Necítil jsem se dobře, byl jsem unavený a neustále nemocný. Nabídka odčervení mě okamžitě zaujala, protože věřím, že stejně tak jako zvířata, mají i lidé ve svých střevech velké množství cizopasníků,“ popsal svoje rozhodnutí muž. Na speciálním přístroji mu jeho zdravotní poradce, který působí v obci Mokrá-Horákov nedaleko Brna, zjistil, že má opravdu střeva zablokovaná. „Dostal jsem přípravek na vyčištění střev a povedlo se. Navíc jsem zhubnul tři kila,“ dodává Homola. Celá kůra ho vyšla na 1500 korun a později ji naordinoval i manželce.

 

Detoxikační poradkyně Hana Bláhová, která se parazity léta zabývá, si stěžuje, že i přes pozitivní zkušenosti těch, kteří detoxikací prošli, pro medicínu tento problém neexistuje. „Odčervováním by se dalo zabránit spousta nemocem. Ať už jde o srdeční arytmii, kterou můžou způsobovat škrkavky či motolice nebo astma. Dokonce se dá vystopovat i souvislost mezi parazity a nádorovými onemocněními, jako je rakovina," tvrdí Bláhová. Léky na zbavení se parazitů v České republice neexistují, vozí se například z Thajska, kde je odčervení běžnou metodou vyléčení organismu.

 
Lékaři a odborníci nechtějí o podobných metodách ani slyšet a tvrdí, že jde o podvod. „Uznávám léčitele, kteří svým pacientům ordinují bylinky a přírodní výtažky. Ti, kteří se zabývají parazity, ale měří lidi nějakým podivným přístrojem. A ten jim diagnostikuje i parazity, kteří se u nás ani nevyskytují,“ upozornila Věra Tolarová z oddělení parazitologie ze zdravotního ústavu s tím, že někteří lidé jsou ochotni uvěřit i v léčivé účinky destilované vody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře