Reklama
reklama

Krátkodobé výstavy na Špilberku nyní za zvýhodněnou cenu

Muzeum města Brna připravilo pro všechny návštěvníky hradu Špilberku podzimní výhodný balíček nejúspěšnějších výstav Pařížský zlomek Dalimilovy kroniky: Gobelínová replika Věry Mičkové a výstavy Ano v bílém. Za zvýhodněnou cenu můžete výstavy navštívit od 24. do 28.října. Návštěvníci se mohou těšit také na listopadové módní přehlídky ve svatebních šatech.  

Muzeum města Brna nabízí každoročně, kromě prohlídky stálých expozic, také krátkodobé výstavy. Na druhou polovinu roku se můžete na hrad Špilberk vydat na výstavu Ano v bílém, která návštěvníkům představuje desítky svatebních šatů a doplňků ze současnosti i dob minulých. Ručně šité gobelíny od Věry Mičkové si můžete prohlédnout v krásných historických prostorách Gotického sálu. Oboje výstavy můžete nyní navštívit v rámci jednoho balíčku za zvýhodněnou cenu.

 

 

Současně připravilo Muzeum města Brna dvě módní přehlídky k výstavě Ano v Bílém. 8.listopadu v 15 hodin se uskuteční přehlídka prací studentek Střední školy umění a designu, stylu a módy a Vyšší odborné školy v Brně. Přesně o týden později v 17 hodin se můžete těšit na přehlídku šatů navržených Miroslavem Michaelem Knotem, mladým módním návrhářem a textilním výtvarníkem, který vnáší do své tvorby jedinečný a osobitý styl. 29.11. v 15 hodin se uskuteční komentovaná prohlídka výstavy spojená s prezentací a prodejem originálních šperků z dílny manželů Olivových, Jany Březinové a autorských kabelek Lucie Hlavinkové.

 

 

Muzeum města Brna připravilo v rámci programu 50+ další z cyklu procházek brněnskými ulicemi po architektonických památkách. V Dušičkovém období se zaměří na brněnský ústřední hřbitov, kde se nachází několik cenných staveb z 19. A 20. Století. Sraz zájemců je v úterý 6.11. v 15.30 před budovou krematoria.

 

Otevírací doba výstav na Špilberku: středa – neděle 9-17 hodin, prodej vstupenek končí 45m. před uzavřením.  

 

 

 

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře