Reklama
reklama

Kometa Pub Arena byla otevřena, hokejové posily představeny

V úterý se konala pod ochozem Kajot Arény velká sláva. Majitel Komety Libor Zábranský s obchodním ředitelem společnosti Starobrno natočením prvních piv Starobrno oficiálně zahájili provoz zbrusu nové Kometa Pub Areny. V restauraci, která bude schopna nabídnout až 210 míst k sezení, se také fanouškům poprvé představily nové posily Komety pro novou sezónu. A vzaly to zhurta, fanouškům se ihned podepisovaly při autogramiádě. Závěrem zahrála naživo kapela Lidopop.

Hned v úvodu si vzal slovo zástupce generálního partnera Komety, pivovaru Starobrno Jiří Daněk: „Je mi velkým potěšením vás přivítat v prostorách Kometa Pub Areny, kde by si měli všichni fanoušci brněnské Komety i brněnského piva přijít na své. Myslím, že je to hezké vyvrcholení první sezóny, kdy bylo pivo Starobrno generálním partnerem. Věřím, že v dalších sezónách se dočkáme nejen otevírání Kometa Pub Areny,“ řekl s úsměvem na rtech Jiří Daněk. Na jeho slova ještě navázal majitel hokejové Komety Libor Zábranský: „Chtěl bych poděkovat všem partnerům, kteří se podíleli na realizaci naší krásné nové restaurace. Doufám, že ji lidé ocení a budou hojně využívat. Restaurace byla vybudována hlavně pro ně,“ říkal spokojený šéf Komety. Oba se následně z pódia přesunuli za bar, kde se ujali pípy a přesně 6 minut po čtvrté hodině odpolední natočili oficiální první piva v nové Kometa Pub Areně. Mimo jiné do speciálních skleniček, které fanoušci Komety i Starobrna mohli získat k pivu Starobrno medium zdarma. Jiří Daněk si však ani po společném pózování pro fotografy s Liborem Zábranským nemohl odpočinout. Vrátil se zpět na pódium, kde předal novým posilám Komety symbolické dresy. Popořadě se dostalo na Libora Pivka, Petra Kuboše, Davida Noska, Jana Hanzlíka i navrátilce Marka Čiliaka. Pár stovek fanoušků si následně na posily muselo chvíli počkat, protože měly vyhrazeny svůj čas pro novináře, ale po půl hodince se vrátili do prostor nové restaurace a usedli za stůl k autogramiádě. Hráči byli z velkého zájmu fanoušků Komety mile překvapeni. Na to, že začala letní příprava, se milovníků hokejového klubu z jižní Moravy sešlo opravdu hodně. Komu se čekání zdálo příliš dlouhé, mohl si chvíli zkrátit u zmíněného piva, nebo si pochutnat na speciální nabídce, která v sobě skrývala pečená kachní prsíčka na černém pivě, červeném zelí, jablcích a se špekovým knedlíkem. Ve fanshopu Komety si přímo v prostorách restaurace mohli zakoupit i zbrusu nové suvenýry se jmény posil, ale také předměty s tématikou ledních medvíďat Komety a Nanuka. Na závěr slavnostního večera si pro fanoušky přichystala vystoupení kapela Lidopop. Koho hudba nezajímala, mohl se nerušeně dívat na mistrovství světa v ledním hokeji, které běží v Kometa Pub Areně na několika obrazovkách. Nakonec ještě dodáme, že je Kometa Pub Arena nekuřácká.               

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře