Reklama
reklama

Kometa Pub Arena byla otevřena, hokejové posily představeny

V úterý se konala pod ochozem Kajot Arény velká sláva. Majitel Komety Libor Zábranský s obchodním ředitelem společnosti Starobrno natočením prvních piv Starobrno oficiálně zahájili provoz zbrusu nové Kometa Pub Areny. V restauraci, která bude schopna nabídnout až 210 míst k sezení, se také fanouškům poprvé představily nové posily Komety pro novou sezónu. A vzaly to zhurta, fanouškům se ihned podepisovaly při autogramiádě. Závěrem zahrála naživo kapela Lidopop.

Hned v úvodu si vzal slovo zástupce generálního partnera Komety, pivovaru Starobrno Jiří Daněk: „Je mi velkým potěšením vás přivítat v prostorách Kometa Pub Areny, kde by si měli všichni fanoušci brněnské Komety i brněnského piva přijít na své. Myslím, že je to hezké vyvrcholení první sezóny, kdy bylo pivo Starobrno generálním partnerem. Věřím, že v dalších sezónách se dočkáme nejen otevírání Kometa Pub Areny,“ řekl s úsměvem na rtech Jiří Daněk. Na jeho slova ještě navázal majitel hokejové Komety Libor Zábranský: „Chtěl bych poděkovat všem partnerům, kteří se podíleli na realizaci naší krásné nové restaurace. Doufám, že ji lidé ocení a budou hojně využívat. Restaurace byla vybudována hlavně pro ně,“ říkal spokojený šéf Komety. Oba se následně z pódia přesunuli za bar, kde se ujali pípy a přesně 6 minut po čtvrté hodině odpolední natočili oficiální první piva v nové Kometa Pub Areně. Mimo jiné do speciálních skleniček, které fanoušci Komety i Starobrna mohli získat k pivu Starobrno medium zdarma. Jiří Daněk si však ani po společném pózování pro fotografy s Liborem Zábranským nemohl odpočinout. Vrátil se zpět na pódium, kde předal novým posilám Komety symbolické dresy. Popořadě se dostalo na Libora Pivka, Petra Kuboše, Davida Noska, Jana Hanzlíka i navrátilce Marka Čiliaka. Pár stovek fanoušků si následně na posily muselo chvíli počkat, protože měly vyhrazeny svůj čas pro novináře, ale po půl hodince se vrátili do prostor nové restaurace a usedli za stůl k autogramiádě. Hráči byli z velkého zájmu fanoušků Komety mile překvapeni. Na to, že začala letní příprava, se milovníků hokejového klubu z jižní Moravy sešlo opravdu hodně. Komu se čekání zdálo příliš dlouhé, mohl si chvíli zkrátit u zmíněného piva, nebo si pochutnat na speciální nabídce, která v sobě skrývala pečená kachní prsíčka na černém pivě, červeném zelí, jablcích a se špekovým knedlíkem. Ve fanshopu Komety si přímo v prostorách restaurace mohli zakoupit i zbrusu nové suvenýry se jmény posil, ale také předměty s tématikou ledních medvíďat Komety a Nanuka. Na závěr slavnostního večera si pro fanoušky přichystala vystoupení kapela Lidopop. Koho hudba nezajímala, mohl se nerušeně dívat na mistrovství světa v ledním hokeji, které běží v Kometa Pub Areně na několika obrazovkách. Nakonec ještě dodáme, že je Kometa Pub Arena nekuřácká.               

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře