Reklama
reklama

Kometa i počtvrté v sezóně podlehla Zlínu

Hokejisté Komety stále nemohou najít cestu z krize. Nedělní utkání bylo do první třetiny ještě poměrně vyrovnané, ovšem od poloviny duelu dominovali hosté a do konce utkání si výsledek pohlídali. Ve městě pod Špilberkem získali tři body po vítězství 3:1.

Svižné utkání začalo velkou šancí hostů. Čech centroval kotouč na Kubiše, který byl zcela sám před Falterem, ten zasáhl výtečně pravým betonem. Uběhla minuta a na domácí bránu se řítil Köhler, jehož zakončení brněnský mág vyřešil opět úspěšně. Počáteční tlak Zlína uhasl díky faulům. Za katrem seděl Linhart s Tesaříkem a pro Brno se naskytla dvojnásobná početní výhoda. Jenže na Horčičku vypálil pouze bekhendem Žižka, a to bylo z brněnského pohledu vše.

 

Zlín se v pohodě ubránil a o několik chvil později i udeřil. Pumelice Veselého domácí gólman vyrazil pouze před sebe, kde pohotově zakončil Zdeněk Okál - 0:1. Na vyrovnání se čekalo pouze tři minuty. Zohorna v pádu vybojoval kotouč na hůl obránce Kováčika. Slovenský bojovník napřáhl aJakub Svoboda protečoval puk mezi betony Horčičky, který toho navíc mnoho neviděl – 1:1. Do konce první části se již nic nestalo, Zlín sice přestřílel Kometu 16:5, výsledek byl však vyrovnaný.

 

Druhou periodu odstartovala akce Čermáka, který nahazoval puk před bránu, kde byl však podražen Zohorna. Přesilovka Brnu nevyšla a hosté v šestadvacáté minutě podruhé udeřili. Rozdílovou branku vstřelil Filip Čech, jenž z pozice mezikruží vymetl Falterovo víko – 1:2. PSG mohlo udeřit o pět minut později, když nejprve netrefil prázdnou bránu Holík a neujala se ani dorážka autora rozdílové trefy Čecha.

 

Brňané se snažili, jenže v útočném tažení to poslední zápasy příliš nejde. Čermákova formace si vytvořila solidní tlak, jenže ostřelovaní Horčičky zůstalo nevyužito. Neujalo se ani nahození Jakuba Svobody, jenž hledal svého jmenovce Tomáše. Do kabin se tak odcházelo za stavu 1:2 pro Ševce, kteří po této třetině vedli 28:16 na střely.

 

Poslední dějství toho příliš zajímavého nenabídlo. Zlín kontroloval průběh duelu a Kometu do šancí příliš nepouštěl. Naopak sám se snažil přidat ještě definitivní pojistku. Ta v podstatě přišla záhy. Kubiš našel před bránou připraveného Ondřeje Veselého, jehož střela příklepem zapadla do sítě – 1:3.

 

Čtvrtou branku mohl vzápětí přidat Holík, avšak se tak nestalo. Čtyři minuty před koncem ještě pokoušel vykřesat poslední naději Tomáš Svoboda, ale Horčičkovy betony nepropálil. Brno tak podlehlo Zlínu 1:3.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře