Reklama
reklama

Kempy letos nezdražují, připravují i animační programy pro děti

Letní sezóna se už blíží a připravují se na ni také provozovatelé autokempů. Zaměřují se hlavně na služby, které osloví rodiny s dětmi. Stejně tak jako v hotelech na dovolených připravují i animační programy.

Merkur v Pasohlávkách u novomlýnských nádrží letos získá výrazný trumf. V průběhu léta se vedle něj otevře nový akvapark, který nabídne spoustu služeb a vodních atrakcí.

 

Na startu sezony se však snaží přicházet s novinkami i další kempy. Přitom však nezdražují, aby se jim podařilo uspět v konkurenci. Některé loni poprvé vyzkoušely animační programy pro děti. „Snažíme se tyto služby rozšiřovat a v letním kině například zařazujeme pohádku před hlavní promítání,“ doplnila Marcela Čáslavová z Merkuru.

U další oblíbené jihomoravské přehrady, tedy Vranovské, loni v Campu Bítov zprovoznili akvapark, který má přitáhnout turisty ve chvíli, kdy je v přehradě horší kvalita vody. „Ale je také pro lidi, kteří jsou zvyklí na bazénovou vodu, a do přehrady se jim příliš nechce,“ řekl jednatel společnosti Marek Mucha. Druhou novinkou je zpřístupnění části vranovské pláže u Penzionu M, která byla až do loňska za plotem.

V Hlubokých Mašůvkách na Znojemsku nabízejí návštěvníkům v kempu Camping Country možnost vyjížděk na koních, ale sportovní aktivity. Otevřeli,
stejně tak jako většina kempů, už prvního května.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře