Reklama
reklama

Kardiologie u svaté Anny nebude měsíc přijímat pacienty

Pacienty s infarktem nebo jiným srdečním problémem nyní neošetří  ve Fakultní nemocnici u svaté Anny . Kardioangiografická klinika zastaví od 30. listopadu do 7. ledna příjem pacientů. Lidi s akutními problémy, ošetří lékaři ve Fakultní nemocnic Brno v Bohunicích. Klinika se totiž bude stěhovat do nových prostor v budově Mezinárodního centra klinického výzkumu, které se slavnostně otevřelo před měsícem.

„Na dobu stěhování je zastaven příjem pacientů k hospitalizaci,“ uvedla mluvčí nemocnice Šárka Urbánková. Lidem s neakutními problémy pomohou kromě nemocnice v Bohunicích i další brněnská zdravotnická zařízení. Pacienti se mohou obrátit na Vojenskou nemocnici, nemocnici Milosrdných bratří či interní kliniky dvou fakultních nemocnic.

Plánované hospitalizace a výkony lékaři přesunou na druhou polovinu ledna. Pacienti tak budou ošetřeni v moderním prostředí ICRC, které stálo zhruba pět miliard korun. Centrum,které spolupracuje s americkou klinikou Mayo, má sloužit výzkumu a léčení kardiovaskulárních a neurologických nemocí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře