Reklama
reklama

Karambol na cyklostezce: muž na kole se srazil s bruslařkou, pátrá po ní policie

Brněnští dopravní policisté pátrají po svědcích nehody, ke které došlo v pondělí deset minut před půl sedmou večer. Třiapadesátiletý cyklista se na cyklostezce u Svratky srazil se zatím neznámou ženou na in-line bruslích. Oba upadli na zem a zatímco kolemjdoucí poskytovali první pomoc ležícímu zraněnému cyklistovi, žena na bruslích z místa střetu ujela.

Srážka dvou sportovců se stala ve směru od obchodního domu Ikea k ulici Sokolova asi pět set metrů před touto ulicí. Cyklista, který podle výsledků  měření před jízdou nepožil alkohol, utrpěl při střetu otřes mozku a zlomeninu, a musel být převezen do nemocnice.

 

"Policisté žádají případné svědky střetu cyklisty s ženou na bruslích, aby se jim ozvali prostřednictvím linky 158 nebo přímo na telefonní číslo brněnského dopravního inspektorátu 974 628 319," požádala veřejnost o pomoc mluvčí krajské policie Petra Vedrová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře