Reklama
reklama

Karambol na cyklostezce: muž na kole se srazil s bruslařkou, pátrá po ní policie

Brněnští dopravní policisté pátrají po svědcích nehody, ke které došlo v pondělí deset minut před půl sedmou večer. Třiapadesátiletý cyklista se na cyklostezce u Svratky srazil se zatím neznámou ženou na in-line bruslích. Oba upadli na zem a zatímco kolemjdoucí poskytovali první pomoc ležícímu zraněnému cyklistovi, žena na bruslích z místa střetu ujela.

Srážka dvou sportovců se stala ve směru od obchodního domu Ikea k ulici Sokolova asi pět set metrů před touto ulicí. Cyklista, který podle výsledků  měření před jízdou nepožil alkohol, utrpěl při střetu otřes mozku a zlomeninu, a musel být převezen do nemocnice.

 

"Policisté žádají případné svědky střetu cyklisty s ženou na bruslích, aby se jim ozvali prostřednictvím linky 158 nebo přímo na telefonní číslo brněnského dopravního inspektorátu 974 628 319," požádala veřejnost o pomoc mluvčí krajské policie Petra Vedrová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře